Usuniecie hasla i reinstalacja windows 7

Witam,

kupiłam niedawno używany komputer od znajomej. Początkowo miałam go oddać znajomemu informatykowi, żeby się nim zajął, wgrał od nowa Windowsa. Niestety wyszło na to, że muszę się tym zająć sama, a na prawdę moja wiedza informatyczna nie jest zbyt wybitna.

Kilka razy dostałam na tym forum pomoc i mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo.

Na komputerze jest Windows 7 i jest hasło admonistratora (jest tylko jeden użytkownik, nie ma możliwości zalogowania się jako gość). Zupełnie nie zależy mi na żadnych danych z komputera, a jedynie chciała bym po prostu dostać się do Windowsa, a najlepiej zrobić coś, co go “wyczyści”, będzie jak nowo zainstalowany.

Czy w tym wypadku jedyną opcją jest ponowna instalacja Windowsa? Pytam, bo niestety, ale nie posiadam płytki z Windowsem…

Cześć,

Jeśli chcesz mieć czysty system to najlepszym wyjściem jest ponowna instalacja Windows’a, w dodatku nie potrzebujesz żadnych danych z tego komputera, czyli nie ma po co się starać dostać do tego systemu.

A czy jest jakiś sposób do którego nie będę potrzebowała płyty/usb z Windowsem? Początkowo wystarczy mi dostęp do Windowsa obecnie zainstalowanego, nie zależy mi na żadnych danych, ale zdobycie płytki/usb z Windowsem zajmie trochę czasu, więc może mogę zrobić coś, aby tymczasowo korzystać z już zainstalowanego systemu?

Dziękuję.

Offline NT Password & Registry Editor: resetowanie hasła logowania (niestety trochę skomplikowane)