Usunięcie paska menu start

Witam, czy istnieje w ogóle możliwość usunięcia paska menu start ? nie ukrywania tylko pełnego usunięcia jego wyświetlania ?

Odblokuj pasek zadań i daj go w dół ? :smiley:

-.-, chodzi mi o jego usuniecie a nie ukrycie

Kliknij prawym przyciskiem myszy na menu Start i wybierz “Właściwości”. Następnie w zakładce “Menu Start” kliknij “Dostosuj…”

Może tam jest

ale co tam niby jest ? opcja usuń menu start ? przepraszam o czym Ty piszesz ? …

Podrzucę Ci dwa linki do stron, na których być może znajdziesz rozwiązanie dla siebie:

[link 1](http://forum.ks-ekspert.pl/topic/132994-jak-usunac-pasek-zadan-w-win7/page view findpost p 883838);

link 2.

Zacznijmy od tego z czym masz problem i dlaczego chcesz to usunąć ?

Chyba chodzi o coś innego ?

to nie rozwiązuje problemu

NIE CHCĘ UKRYWAĆ PASKA MENU START CHCĘ GO USUNĄĆ

przecież napisałem w poście że szukam pomocy jak usunąc pasek menu start tak żeby nie był widoczny (nie chcę go ukryć bo w dalszym ciągu jest widoczny nawet przy ukryciu). Po co ? czy to ważne ?

A co później, problemy :?:

problemy z czym ? używam Linuksa na którym piszę programy wizualne pod windowsa, ten pasek przy prezentacji bez możliwości fs jest drażniący i często psuje efekt, nie chce się wdawać w szczegóły po prostu chcę usunąć ten pasek.

Dodane 19.06.2013 (Śr) 20:35

ok ten 1 program po pewnej modyfikacji pozwolił na osiągnięcie żądanego efektu, dziękuję