Usunięcie plików - pytanie

(Przemock) #1

Mam takie pytanko. W katalogu windows znajduje kilkadziesiąt folderów jak takich jak na screenie

screen3uc.jpg

Wydaje mi się, że są foldery które zostały utworzone podczas instalacji poprawek z Windows Update.

Czy można te foldery usunąć? Zajmuję one dużo miejsca, ale nie wiem czy ich usunięcie jest bezpieczne.

Proszę o odpowiedź.

(Mikhey) #2

Możesz śmiało wywalac :slight_smile: Tak, to są instalki poprawek dla XP, niepotrzebne już

(Asterisk) #3

Są to infomacje deinstalacji.ale możesz zrobić coś takiego :

Wszystkie te foldery skompresuj do *.zip i zostaw w tym

samym folderze, a te usuń. W razie czego - łatwo będzie je

wypakować z powrotem, a powinieneś uzyskać sporo miejsca

(Mikhey) #4

Ale to nie ma sensu, bo XP nie korzysta juz z tych plikow. A pakując znów tak wiele miejsca nie uzyskasz. Ja to na bieżąco wyrzucam i nigdy nie miałem żadnego problemu.

(Stary Dziad) #5

Chyba, że będziesz miał taki problem jak ja: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=68555

:?

Posłuchaj Asteriska, ja tam już żadnych uninstalli nie bedę wywalał, wole je spakować i niech czekają :stuck_out_tongue:

(Grzesiek1) #6

Zobacz tu dalem odpowiedź i chodzi ok http://www.winbeta.fora.pl/viewtopic.php?t=438

(Kicior) #7

ja kiedyś widziałem ten folder, ale teraz nie mam czasu go szukać…

mógłby ktoś podać ścieżke dojścia do tego? bo bym sobie to wywalił, ponieważ mam tylko 700 mega wolnego miejsca.

Z góry thx

(Witam200) #8

kliknij na ikone “moj komputer” PPM>przywracanie systemy>zaznacz “wylacz przywracanie systemu na wszystkich dyskach”>>zastasuj.

spowrotem odznacz “wylacz przywracanie systemu na wszystkich dyskach”>>zastosuj.

wejdz w przyracanie systemy i utworz 1 punkt :slight_smile:

(lazikar) #9

Nie opowiadaj bzdur.

Win xp używa tych plików do odinstalowania poprawek. Nie jest to potrzebne, bo poprawek jako takich sie nie dinstalowywuje. Jednak jak po usunieciu plików zajdzie taka potrzeba to nic nie zrobisz.

Ja zawsze te pliki jednak kasuje.

(Przemock) #10

Dzięki za dyskusję, foldery te skasuję bo zajmują 700MB, a nie podejrzewam, żeby była kiedyś konieczność odinstalowania poprawek. Chciałem się po prostu upewnić, czy to jest to co myślę. Jeszcze raz dzięki. EOT