Usunięcie wirtualnych portów COM (bluetooth) w Viście

Witam!

Troszkę szukałem, ale dobrej odpowiedzi nie znalazłem…

Otóż zainstalowałem, usunąłem i ponownie zainstalowałem swojego fonika (sek550i)… Vista jest tak upierdliwa, że zostawia stare porty COM BT a później dodaje sobie nowe, kolejne… co mnie irytuje… W menedżerze urządzeń nie widnieje znany z XP wpis “Porty COM i LPT” (nawet z opcją pokaż wszystkie urządzenia)… Porty pojawiają się tylko, gdy podłączę telefon do kompa (bluetooth)… ale starych nie ma…

JAK TO DZIADOSTWO USUNĄĆ??? Kurde, jestem świeżo po reinstalce i takie zamieszanie mi przeszkadza :stuck_out_tongue: W trybie awaryjnym też ich nie widać… Może gdzieś w rejestrze… tylko gdzie… (Modemy usunąłem we właściwościach modemów…, ale COMów nigdzie nie mogę bo ich nie widać :mrgreen: ) Aha, mam sterowniki systemowe, co mi odpowiada, w tej chwili nie potrzebuję innych :slight_smile:

Jeśli ktoś zna jakiś sposób na pozbycie się zbędnych portów to proszę o pomoc :slight_smile: Z góry dzięki,

pozdrawiam,

Voytec

Skąd wiesz że zostawia stare a robi nowe jak tych starych nie ma.

Bo numery idą dalej…

Ale temat już nieaktualny, jakoś sobie dałem radę :slight_smile: 8)

Pozdrawiam, temat można wywalić :slight_smile:

Voytec jak sobie z tym poradziles bo mam ten sam problem i juz nie mam pojecia jak te porty usunąć … z góry wielkie dzieki … pozdro

Heh, to było jakoś tak: jak już miałem nawalone kilka portów no to w menedżerze urządzeń zmieniałem numer portu na niższy itd itd - tak kilka razy… jak już byłem na końcu (czyli na początku :D) to usunąłem ostatnie porty, wywaliłem telefon z ustawień BT i od nowa sparowałem. Jakoś tak to było :slight_smile: ale dokładniej to już nie pamiętam :slight_smile: