Usuniecie wpisu z paska menu

czesc

mam taki problem ktorego nikt nie moze pomoc mi rozwiazac.jade na viscie home,przegladarka firefox(wersja jezykowa polska).jak usunac pojedynczy adres z paska internetu bo nazbieralo mi sie szajsu i jest trudno cos odnalezc.zreszta to ogolny problem np. z paskami nickow w poczcie czy gdziekolwiek.zle wpisze i ta franca zapamietuje a usunac nie moge.najwyzej cala historie a tego nie chce.

dzieki

Nie słyszałem żeby w jakiejkolwiek przeglądarce można było usunąć pojedynczy wpis… Ja używam aktualnie najnowszej opery 9.5 i jestem z niej zadowolony… Mam zrobiony pasek osobisty na którym mam wszystkie skróty do odwiedzanych najczęściej stron a ponadto w operze jak otwiera się nową kartę jest 9 pól dodatkowych na skróty do stron. Polecam używać tej opcji.

Pasek adresu to u Ciebie pasek internetu?

Jeżeli chcesz usunąć zle wpisanego nicka lub hasło wchodzisz:

Narzędzie/Opcje/Bezpieczeństwo/Wyświetl hasła/Pokaż hasła…i usuwasz niepotrzebne

Sprawdzane na FF2.

Używasz Opery? To powinieneś wiedzieć, że tu można wszystko!

Żeby usunąć pojedyńczy wpis z historii otwierasz Narzędzia -Historia - szukasz wpisu, który chcesz usunąć i go kasujesz

Żeby usunąć zapamiętane błędne hasło: Narzędzia - Zaawansowane - Menadżer haseł - szukasz i usuwasz

Żeby usunąc pojedyńcze ciasteczko: Narzędzia - Zaawansowane - Cisateczka…

Żeby odblokować źle zaznaczoną zawartość strony do ukrycia (coś jak AdBlock w Firefoxie) - Narzędzia - Zaawanoswane - Zablokowana zawartość

Tak więc jak widzisz w tej całej Operze, z której korzystasz (i ja też :smiley: ) można usunąć każdy dowolny pojedyńczy wpis. Trzeba tylko poszukać :wink:

dzieki za odpowiedzi ale to wszystkigo nie rozwiazuje.nie wszystkie hasla i nicki sa w opcjach narzedziowych mam takie blednie wpisane ale nie sa wyswietlone wiec w ten sposob nie moge sie ich pozbyc.2ga sprawa-taki przyklad:www.tratata-blog.pl nastapil blad 404.mam to w pasku adresu.jak sie tego pozbyc?bo nacinam sie czasem.usuwalem z historii w panelu bocznym zaznaczajac prawym myszki+usun.z tym ze nie wszystkie takie skuchy moge w tej historii znalezc.fizycznie ich tam nie ma a w pasku adresu sa!i taka dygresja-dlaczego tworcy przegladarek nie daja takie proste opcji usun zj***ke?to jest takie oczywiste:zle wpisalem nicka wiec go pacam prawym i poprawiam lewym i goscia nie ma.a tak musze ludziom glowe zawracac na forum.pzdro

Ogólnie to nie rozumiem twojego problemu :wink: W Operze jest tak, że jak podasz złe hasło i je zapamiętasz, to potem możesz podać drugi raz poprawne i to też zapamiętać. Potem jak masz się zalogować klikasz na różdżkę i wyskakuje ci okienko, że do danego pola logowania masz przypisane dwie opcje i któą chcesz wybrać. Tą złą oczywiście możesz zawsze usunąć i potem będziesz się automatycznie logować na ten dobry login.

Skoro masz tyle problemów z Firefoxem, to czemu z niego korzystasz? Polecam Operę :wink: A jeśli naprawdę nie masz ochoty, to polecam dodatek do FireFoxa AiRoboForm czy jaoś tak, który to jest świetnym menadżerem haseł.

A co do tej całej twojej historii… kto tam wie tego liska. Nier korzystam to nie wiem jak ci pomóc.

Bardzo prosto, rozwijasz pasek adresu (strzałka w dół) podkreślasz błędny lub niechciany wpis (nie klikasz) i wciskasz klawisz Delete

KaZe-jestes Genialny!dzieki wielkie =D>