Usunięte forum pomocy!

Witam!

Kilka dni temu za pośrednictwem strony www.foreo.pl założyłem forum www.poradywedkarskie.foreo.pl a dziś jak wchodzę na tą stronę to wyświetla się komunikat:

Witryna http://poradywedkarskie.foreo.pl żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: “Forum zostalo usuniete”

a po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła wyskakuje takie coś:

Authorization Required

This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn’t understand how to supply the credentials required.

Apache/2.2.3 (Debian) Server at poradywedkarskie.foreo.pl Port 80

POMÓŻCIE! To forum jest dla mnie bardzo ważne ponieważ zaprosiłem na nie już ok. 500 osób za pośrednictwem naszej klasy.

To napisz do administracji foreo, żeby Ci przywrócili to forum, bo My nic nie zrobimy.

Forum zostało usunięte i koniec…

do administracji pisałem ale oni nie odpisują bo chyba olewają sprawę. Regulaminu nie złamałem. A kto to mógł usunąć administracja czy hakerzy też by umieli?

Jak haker się włamie na server to wszystko może.

przemek475 , a czy zauważyłeś, że żadne forum z foreo nie działa? Sprawdź w katalogu for - foreo.pl. Mają zapewne problemy techniczne jak to zwykle bywa przy darmowych serwisach. Raczej nie gnęb Administracji dopóki inne fora nie zaczną działać, a oni sami naprawią usterkę. Jeśli chcesz naprawdę dobre forum to musisz pomyśleć o płatnym hostingu. Poza tym:

Mają 14 dni więc cierpliwości.