Usunięte partycje? jak je przywrócic?

Pomóżcie, chciałem zmienić rozmiar partycji w Windows 7 Norton partition magic’iem ale w wersji 8.05

Niestety nie chciał się uruchomić wiec odinstalowałem go. podczas deinstalacji system sie wyłączył i włączył, wybrałem uruchom system normalnie i po zalogowaniu nie wykrywa mi 2 partycji. wszystkie pliki skróty nie działają. jak mam przywrocic te dwie partycje? Przywracanie systemu nie znajduje punktów sprzed instalacji tego p… nortona.

Nobel za pomoc

Sugeruję spróbować jakiegoś programu do odzyskiwania danych np http://www.dobreprogramy.pl/PC-Inspecto … 11565.html. Tylko zainstaluj go na tej swojej widocznej partycji i może on sobie poradzi. Gdyby sobie nie poradził to spróbuj jakimś innym programem. Zawsze też można odpalić jakiś program z serii Disk Editor i tam się bawić ale to raczej dla kogoś kto bardzo ale to bardzo dobrze zna się na systemie plików. Możesz też odpalić jakiegoś Linuxa Live CD bo może(ale za bardzo nie liczyłbym na to) zobaczy te partycje. Ale generalnie na przyszłość radzę wykonywać kopie zapasowe plików a operacje tak skomplikowane jak zmiana rozmiaru partycji łączyć z reinstalacją systemu.

Jaremi , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif