Usunięty folder z menu start w Viscie

To mój pierwszy post, dlatego witam wszystkich serdecznie. Mam problem (dość poważny w tej chwili dla mnie:), otóż przypadkiem usunąłem folder Programs z menu start w Viscie (pełna ścieżka to C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs), w związku z czym straciłem wszystkie skróty do programów. Chodzi mi przede wszystkim o te skróty, które Windows tworzy sobie domyślnie przy instalacji (skróty do programów, które sam instalowałem, mogę odtworzyć bez problemu), jak Administrative Tools, Maintenance itp. Próbowałem je odzyskać (easy recovery), ale się nie udało (odnalazł tylko kilka), założenie nowego konta nie pomaga (w nim też nie ma tych usuniętych skrótów), a niestety nie wiem, czy są jakieś inne sposoby do zastosowania w podobnych przypadkach. Dodam, że niefortunnego usunięcia dokonałem z konta administratora (Vista Home Premium). Zakładam, że wrzucenie w to miejsce folderu Programs z innej instalacji Visty rozwiązałoby mój problem, dlatego byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł podesłać mi ten folder na mail freeman2501@tlen.pl. Sprawa jest pilna i będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Lain25 , przywrócenie systemu nie pomaga?

Niestety punkty system restore nie sięgają do momentu usunięcia tego katalogu.

Lain25 ,a w trybie awaryjnym jest ten folder?