Usunięty wirus i nie uruchamiają się programy

Cześć

Mam taki problem usunąłem wirusa i chyba niepotrzebnie ponieważ nie otwierają mi się programy. Próbowałem zrobić log z hijack ale niestety nie mogę go uruchomić na laptopie bo nie uruchamia się nic. Co mógłbym z tym zrobić ?

Dzięki

Nie rób loga z HijackThis lecz wg. tego: zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html Jak się da zrobić?

Póki co spróbuj pobrać i uruchomić to: http://www.majorgeeks.com/download5450.html?2011-09-28 Zeskanuj komputer w trybie Quick lub Full i zrestartuj komputer. Log będzie na Pulpicie.

Problem w tym że nie mogę uruchomić programu przez to że jest coś nie tak, spróbuję pod linuksem otworzyć

A nie możesz cofnąć systemu do punktu przed wystąpieniem tego problemu? Podczas startu, spod klawisza F8.

Tak też robiłem ale oprócz tego że mi się zmienił język na angielski to nic się nie stało

To system wygląda na poważnie uszkodzony. Jeśli nie dasz rady, w żaden sposób, uruchomić żadnych programów skanujących (także OTL), to pozostaje jedynie naprawa przez nadpisanie z płyty instalacyjnej: procedura-naprawy-systemu-windows-przez-nadpisanie-t447116.html ale i tu warunkiem jest “czytanie” płyty przez system.

A nie można próbować naprawiać pod linuksem windowsa 7?

Spróbuj uruchomić wiersz polecenia jako admin.Następnie wpisz sfc/scannow-sprawdzanie integralności plików systemowych.Może winda naprawi się sama.Naprawa przez nadpisanie systemu-musisz miec płytę instalacyjną z zintegrowanymi aktualizacjami do m-ca września(jeśli pobierałeś i instalowałeś aktualizacje na bieżąco).