Usuwanie paska AVG

Cześć. Nie wiem, czy to dobry temat, ale to w końcu pasek od antywirusa… A więc po zainstalowaniu AVG, pojawił mi się wnerwiający pasek bezpieczeństwa AVG, głównie korzystam z Mozilli i bardzo chciałabym się go z niej pozbyć. Gdy kliknę prawym przyciskiem myszy, i go usunę, po kilku dniach, gdy włąćzm Mozille pojawia się komunikat w stylu: Pasek AVG został przywrócony. Najwyraźniej usunąłeś go przypadkiem… Komunikatu dokładnie nie pamiętam, ponieważ nie korzystam aktualnie z Mozilli, tylko z Google Chrome. W dodaj i usuń programy nie ma tego Toolbaru… Jak go usunąć ostatecznie? Z góry dzięki za pomoc. :slight_smile:

Narzędzia->Dodatki tam poszukaj i go wywal.

pingwinowa , co to ma wspólnego z działem Bezpieczeństwo? Czytaj opisy działów, zanim założysz temat. Przenoszę.

Plus sprawdź opcje AVG, może jest tam gdzieś opcja dla tego toolbara, po prostu ją odhacz, wywal z przeglądarki i powinno być po sprawie :wink:

Zrób tak:

PPM na toolbaru->Opcje paska narzędzi -> Opcje zaawansowane -> Odznacz opcje: "Ponownie wyświetl ukryty AVG Security Toolbar (co tydzień) " -> OK . Potem Narzędzia -> Dodatki -> Rozszerzenia -> AVG Security Toolbar -> Wyłącz.

Powinno zadziałać.

Problem rozwiązany, dzięki za pomoc. :slight_smile: