Usuwanie plików,CCleaner


(Tekumset) #1

witam.Niedawno zainstalowalem program CCleaner i odkurzacz i urochomilem te dwa programy tylko,żę tego samego dnia nie moglem polączyć sie z neo, ,pisalo że brak jakiegoś skladnika i mialem problemy z systemem.Czy te programy usunely jakieś potrzebne plik??


(towerone) #2

CCleaner jest bezpieczny, jak już to odkurzacz coś Ci “wciągnął”. Spróbuj przywrócić system.


(Tekumset) #3

dzięki,a są inne jakieś bezpieczne programy do usuwania ,śmieci kompa"???


(towerone) #4

CCleaner w zupełności wystarczy.


(Le_mar) #5

http://onecare.live.com/site/pl-pl/center/cleanup.htm


(Cyba91) #6

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +Build+183 - świetny :wink:


(Danielm86) #7

CCleaner usuwa tylko niepotrzebne pliki. Odkurzacz robi kopię zapasową kasowanych plików. Można je przywrócić. Zainteresowanym polecam świetny program nCleaner


(Pablo79) #8

Jeżeli miałbym Tobie coś polecić to też CCleaner, prosty funkcjonalny programik do usuwania niepotrzebnych plików bez szkody dla systemu oraz optymalizacji systemowego rejestru. Ja korzystam już z tego programu koło 3 lat i nie miałem z nim żadnych problemów.

Co do odkurzacza to i owszem raz z tego skorzystałem usunąłem niepotrzebne pliki ale program usunął też niektóre pliki systemowe więc cały system szlak trafił. Więc od tego czasu nie zawracam sobie głowy Odkurzaczem


(Frog) #9

OT --> Kosz


(Crx113) #10

tak sie składa że używam zarówno ccleaner jak i odkurzacza. z racji mojego małego doswiadczenia poszukiwałem opini na temat tych programów. wniosek jest taki :

ccleaner jest swietny ale rejestru nim ruszac nie polecam odkurzacz jest skuteczny tylko przy pierwszym uzyciu, następne czyszczenia usuwają pliki które i tak w wiekszosci powstaną przy kolejnym uruchomieniu kompa ( ok 75%)