Usuwanie starych plików z nowo wgranego Windowsa

Witam,

przeczytałem wiele tematów dotyczących usuwania starych plików z nowo wgranego Windowsa, ale żaden nie rozwiązał mojego problemu.

Otóż, jak każdy wie podczas instalacji Windowsa w BIOSIE dochodzi do wybierania partycji na która chcemy zainstalować system. Posiadam dwie wydzielone partycje (C i D).

Postanowiłem zainstalować Windowsa nominalnie na dysk C. Jednak przez pomyłkę nie dokonałem wcześniejszego oczyszczenia dysku. Po instalacji zrozumiałem swój błąd i nim zdążyłem zainstalować resztę programów przeinstalowałem Windowsa raz jeszcze. Niestety ku mojemu zdziwieniu nie doszło już do wyboru partycji na która ma być zainstalowany system i automatycznie został wybrany dysk C. Próbowałem tak jeszcze z dwa razy ale bez powodzenia. Postanowiłem “ręcznie” oczyścić dysk ze wszystkich plików. Niestety pliki Administracyjne z mojego starego Windowsa (tj C:\Documents and Settings\Rodzina itp) zajmujące mu prawie 1GB wolnego miejsca na dysku nie dają się usunąć. Próbowałem już wszystkiego (BIOS, specjalne program do usuwania plików), ale za każdym razem pojawiał mi się komunikat “Folder zawiera pliki systemowe. Usunięcie jest niemożliwe”.

Proszę Was o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Everlast

władając płytę xp ładują się pliki, potem klikasz F8, następnie enter i powinnien Ci zapytać się na jakiej partycji zainstalować, jeśli tego nie masz, bo nie wiem dlaczego to jest parę innych wyjść:

  1. jeśli posiadasz napęd stacji dyskietek i dyskietkę startową 98 to uruchamiasz program fdisk

2)parę programów uruchamianych spod dosa. ściągasz np Gparted http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19&id=1738&GParted+0.3.411wypalasz na płytę i uruchamiasz podczas startu komputera, formatujesz i masz. jest jeszcze w takiej wersji Partition Magic