Usuwanmie pozostałości po programie

(rafal83) #1

witam wszystkich :smiley:

poszukuję programu który usunie mi wszystkie informacje jakie zostawia po sobie program zainstalowany w wersji 30- dniowej itp. Chcę aby nie było na dysku żadnej iformacji o tych programach. Jak to zrobić??

dziękuję i pozdrawiam

(hevet) #2

A potem chcesz go na nowo zainstalować i móc dalej za darmo korzystać?

(Matmal112) #3

Revo Uninstaller, korzystam z niego, usuwa skutecznie wszystkie wpisy r rejestrze. Jest po polsku. Po zainstalowaniu przejmuje wszystkie funkcje systemowego "dodaj, usuń", wskazujesz program, klikasz usuń, dalej on już czyści, ty tylko stosujesz się do jego wskazówek. U mnie po odinstalowaniu nic nie zostaje, sprawdzałem instalując ponownie program usunięty, działa.

(rafal83) #4

matmal112 , wiesz zainstalowałem program ale nie działa tak jak powinien tzn instaluje program ale niestety nie chodzi

ps robię to z ciekawości a nie żeby używać ten program serio

(Danielm86) #5

Revo Uninstaler z opcją Zaawansowane. Usuwa wpisy z rejestru i pozostawione pliki.

Do tego podczas instalacji programu polecam program Monitor Instalacji Oprogramoiwania z pakietu Odkurzacz.

(Matmal112) #6

Rozumiem,że nie chcesz dalej korzystać, ja podałem tylko przykład. Jeżeli odinstalowujesz to po odpowiedzi na pytanie czy chcesz usunąć program, wybierasz tryb zaawansowany, nie ma opcji by coś zostało.

(Stahurski) #7

Czy ten Revo Uninstaller jest dobry?