Usuwanmie pozostałości po programie

witam wszystkich :smiley:

poszukuję programu który usunie mi wszystkie informacje jakie zostawia po sobie program zainstalowany w wersji 30- dniowej itp. Chcę aby nie było na dysku żadnej iformacji o tych programach. Jak to zrobić??

dziękuję i pozdrawiam

A potem chcesz go na nowo zainstalować i móc dalej za darmo korzystać?

Revo Uninstaller, korzystam z niego, usuwa skutecznie wszystkie wpisy r rejestrze. Jest po polsku. Po zainstalowaniu przejmuje wszystkie funkcje systemowego “dodaj, usuń”, wskazujesz program, klikasz usuń, dalej on już czyści, ty tylko stosujesz się do jego wskazówek. U mnie po odinstalowaniu nic nie zostaje, sprawdzałem instalując ponownie program usunięty, działa.

matmal112 , wiesz zainstalowałem program ale nie działa tak jak powinien tzn instaluje program ale niestety nie chodzi

ps robię to z ciekawości a nie żeby używać ten program serio

Revo Uninstaler z opcją Zaawansowane. Usuwa wpisy z rejestru i pozostawione pliki.

Do tego podczas instalacji programu polecam program Monitor Instalacji Oprogramoiwania z pakietu Odkurzacz.

Rozumiem,że nie chcesz dalej korzystać, ja podałem tylko przykład. Jeżeli odinstalowujesz to po odpowiedzi na pytanie czy chcesz usunąć program, wybierasz tryb zaawansowany, nie ma opcji by coś zostało.

Czy ten Revo Uninstaller jest dobry?