Uszkodzenie struktury plików na dysku problem

struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie do użytku uruchom chkdsk uruchamiałem go nadal jest tak samo nie mam dostępu do instalacji programów i uruchamiania działa tylko ie a w fireoxie pisze ze jest uruchomiony ale nie odpowiada pomóżcie mi proszę bedę wdzięczny

Czy uruchamiałeś go z parametrami ??

chkdsk /f /r

juz naprawilem:)

daniel241190 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

ale znowu wyświetlają się bl

błędy teraz np. w koszu ze on jest coś tam uszkodzony może dysk coś się psuje sprawdzałem dysk w hddlife i coś mnie niepokoi stan dysku :75% przecież to jest prawie nowy dysk i temp. dość wysoka 42 stopnie poprawiłem temat pasuje

Czy robiłeś już skan za pomocą HD Tune?? Jeżeli nie to przeskanuj dysk (zakładka Error skan).

Co do stanu dysku (75%) to każdy program pokazuje co innego, najważniejsze są informacje uzyskane ze SMART.

Co do temperatury to nie jest wysoka, ja mam zamontowany dodatkowy wentylator tuż pod dyskiem i temp. jest w granicach 45*C.

To jest konkretne nazwanie problemu po zaleconej poprawie tytułu ? :?

Coś jednak zmieniłeś, stąd ponowię - popraw tytuł - wykorzystaj tu TEMAT POMOCNY.

Więcej uwag nie będzie.