Uszkodzona grafika - gdzie znajdę "lokalne" ustawienia karty graficznej?

Witam :slight_smile: Proszę Was o pomoc.

Mam problem z grafiką w grach, a konkretnie:

Borykam się z tym problemem po raz drugi, lecz poprzednio potrafiłem sobie z nim poradzić w ten oto sposób. Tym razem nie zadziałało.

Feler nie polega tylko na poligonach/artefaktach. Zwróćcie uwagę na czcionkę w statystykach, jest “rozciapciana”. Jeżeli chodzi o wydajność, to nie ma żadnego problemu, więc nie sugerujcie się tymi 19 FPS-ami na zrzucie ekranu.

Usterki pojawiły się po tym, jak odzyskałem laptop z serwisu. Pan, który zajmował się naprawą testował kartę graficzną programami Geeks3D (test wyszedł bez zastrzeżeń), zapewne one musiały wpłynąć na ustawienia grafiki 3D.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że na innym koncie użytkownika wszystko działa w porządku, bez żadnych zarzutów (tam nie były przeprowadzane testy).

Oczywiście, mógłbym usunąć moje obecne konto i założyć nowe, ale nie mam najmniejszej ochoty ustawiać wszystkiego od początku.

Wiecie może, czy gdzieś istnieją “lokalne” (dla każdego z użytkowników osobno) ustawienia karty graficznej/grafiki 3D? Albo może znacie bezpośrednie rozwiązanie problemu?

Mój sprzęt to: Notebook HP Pavilion dv6-3040ew

  • AMD (ATI) Mobility Radeon HD 5650
  • Intel Core i5 450M

Z góry dziękuję za zainteresowanie :slight_smile: