Uszkodzona grafika?

Witam, od dłuższego czasu mam problem z grafiką. Zaczęło się od “zamazywania” się kart w przeglądarce, zwykle na biało.

Dzisiaj posypał się artykuł na DP:

http://prntscr.com/7p2wlq

(po przewinięciu w górę i w dół wszystko wraca na normy, albo po zminimalizowaniu przeglądarki). Ogólnie takie rzeczy działy się tylko w przeglądarce, raz zbugowała mi się gra i tabela wyników trochę się wtopiła w grę ale po za tym graficznie było ok.

Ostatnio doznałem spadku fps z ~300 do 30-60, więc pomyślałem, ze wymienię zasilacz(z czarnej listy), nowy zasilacz po pierwszym podłączeniu się spalił, po powrocie do starej konfiguracji fps skakały strasznie ale głównie oscylowały w dolnych granicach 10-20. Aktualnie mam już nowy zasilacz i w grach FPS wróciły do normy, więc aktualnie jedyny problem to dziwne zachowanie w przeglądarce.

 

Testowałem różne wersje sterowników grafiki, aktualnie prawdopodobnie mam najnowszą wersje.

Grafika raczej nie jest uszkodzona bo na innym urządzeniu było by widać zrzut bez defektów. Raczej prawdopodobnie jest to wina sterowników lub przeglądarki. Możesz spróbować przeinstalować przeglądarkę lub zainstalować inną.

Jaka to jest grafika producent i model?

gigabyte radeon hd7770 v2

aktualizacja Adobe Flash Player, usunięcie programów typu adblock