Uszkodzona N70


(Wonski Kafar) #1

Witam serdecznie mam do was forumowicze wielką prośbe oraz pytanie. Otóż posiadam uszkodzoną Nokie N70. Uszkodzenie to polega na tym iz po włączeniu telefonu działa podświetlenie klawiszy i wyświetlacza lecz na wyświetlaczu nic się nie pojawia. W komisie u mnie w mieście próbowali wgraś nowy soft ale to nic nie dało. Powiedzieli że za to odpowiada podobno ale nie są pewni jakaś płytka. Więc do was szanowni forumowicze pytanie czy może wiecie co odpowiada za to uszkodzenie? Czy istnieje możliwość naprawy? Jeśli tak to jaki byłby koszt naprawy? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi:)


(Zbych ) #2

Skoro stwierdzili że płyta gł to telefon nadaje się tylko do serwisu , (Węgry,Słowacja) w Polsce nie ma jest tylko pośrednik który je tam wysyła , koszt wymiany płyty gł. około 300zł nie powinno przekroczyć tej ceny

Jeżeli wymienią płyte gł to będzie to razem z gnazdem.


(Wonski Kafar) #3

Ale oni nie stwierdzili że cała płyta główna tylko jakaś mała jej cześć. I pytanie jaka cześć? A gniazdo ładowarki można wyciagnąć.


(JNJN) #4

wonski_kafar

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN


(Wonski Kafar) #5

Właśnie się dowiedziałem że uszkodzony jest procesor? Czy to możliwe? Jeśli tak to gdzie mógłbym kupić taki procesor i jaki byłby to koszt?


(Zbych ) #6

Procesor w nokiach jest "wlutowany" w płyte gł i praktycznie nie ma możliwości jego wymiany , ciekawe jakim sposobem stwierdzili uszkodzenie procesora tak czy siak płyta gł do wymiany.


(Wonski Kafar) #7

http://www.allegro.pl/item177483686_...fp80_hit_.html

http://www.allegro.pl/item181173212_...rnet_usb_.html

A czy takie procesory by nie pasowały. Mają identyczne parametry i tego samego producenta. Czy muszą to być oryginalne podzespoły NOKII?