Uszkodzona płyta z filmem

Nagralem sobie na pklyte wlasny film.Ale nie moge go teraz wrzucic na kompa bo zle sie nagral albo cos jest z plyta.Ogladac sie z plyty da.Tylko kilka sekund mojego filmu nie ma.Slyszalem o jakims programie, ktory umozliwia zgranie z plyty filmu czu muzyki wycinajac niedzialajacy obszar.Czy znacie jakis taki i program?Jak tak to podajcie najlepiej link do downloadu i najlepiej jakby to byl program freeware ale jesli takiego nie ma to coz :frowning: niech bedzie jakis platny.Z góry dziękuje.

Skopiuj normalnie film na dysk twardy. I poczytaj:

Naprawa uszkodzonych klatek

Nie nie ty mnie nie zrozumiales.Wlasnie chodzi o to ze nie moge skopiowac na dysk twardy a bym chcial.Tylko przez ten uszkodzony fragment nie chce sie skopiowac.Dochodzi do konca i przy ostatnich 5 sekundach zaczyna czas ktory pozostal wzrastac az w koncu wyskakuje komunikat ze nie mozna skopiowac.

a w jakim formacie jest nagrany?

ja jak miałem tego typu problem to korzystałem z programu BadCopy, niestety nie jest darmowy.

Jest w formacie avi

A prosty w obsludze i przede wszystkim skuteczny??Na jakiej zasadzie dziala(czyli co robi z plikiem)??

program jest prosty w obsludze, kopiuje on pliki z plyty na dysk, w miejscu uszkodzenia w przypadku filmu pojawiaja sie zniekształcenia

badcopy, cdcheck, divfix (darmowy)

Wielkie dzieki za rady.Zaraz wprowadze je w zycie.Pozdrawiam