Uszkodzone AVI


(Lycyn) #1

Mam dwa felerne pliki AVI... AllPalyer nie może ich odczytać (blablabla, brak kodeka lub uszkodzony) - funkcja napraw nic nie daje przy pierwszym, przy drugim zostawia mi pierwszą sekundę filmu :?

Próbowałem VirtulaDuba, ale nie był zdolny ich nawet otworzyć, choć twierdzili że będzie. :frowning:

Jakieś najprostsze sposoby na taki problem?


(Tasiorek) #2

A co to za pliki? :twisted: :stuck_out_tongue: zapewne ściagnąłeś je z netu, może sa niedokończone lub brakuje jakiegoś kodeka? bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja :slight_smile: ściagnij jakiś pakiet nowych kodeków, może sie uda :slight_smile:


(Damian) #3

wypróbuj BSplayera. http://www.bsplayer.com


(Nif666) #4

na początek spróbuj tego: http://www.headbands.com/gspot/ do rozpoznania co i jak, dalej http://www.divx-digest.com/software/divfix.html - uwaga - jesli bedzie duzo uszkodzonych ramek to uzbrój się w cierpliwość

co do VirtualDub'a - popróbuj kilku wcześniejszych wersji, albo poszukaj wersji modyfikowanych.


(Morgenowsky) #5

Niedawno miałem podobny problem. Wcześniej pliki mi działały, a teraz nie chciały... kolega polecił mi Windows Media Player10 i działa 8)


(Lycyn) #6

Thanx Szary_User. Nic dodać nic ująć - oba sprawne :smiley:


(Sisiek2) #7

też mam podobny problem tylko nie wiem co z tym programem zrobić, który pobrałem GSpot. Jak wstawiam film to program przestaje odpowiadać. Divfix zachowuje się dokładnie tak samo. Tak się dzieje tylko przy uszkodzonym filmie, a gdy otwieram inne filmy to jest wszystko w porządku.


(Nif666) #8

GSpot służy do rozpoznawania kilku podstawowych rzeczy -

1.