Uszkodzony Instalator w Windows

Mam problem z instalacją każdej apikacji pokazuje się błąd instalatora wie ktoś może co na to poradzić? Instalacja instalatora nie pomaga :frowning:

Patrzyłeś czy masz włączoną usługę odpowiedzialną za zarządzanie aplikacjami ?? Jaki to jest błąd ??

Miałem kiedyś podobny problem. Sprawcą okazał się ZoneAlarm.

Odinstalowanie ZA przywróciło “sprawność” instalatora.

I prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tak się działo.

A ZA jest wychwalany przez wiele osób…

usługa jest włączona, używam kasperskiego. Treść błędu to “Nie można otworzyć pakietu instalacyjnego. Zweryfikuj, czy pakiet istnieje i czy ma do niego dostęp lub skontaktuj się z producentem aplikacji w celu weryfikacji, czy to jest prawidłowy pakiet Istalatora Windows” i przycisk “OK”

Jaką wersję windows installera masz - 3.1 ?? Aktualizowałeś ??

tak aktualizowałem

Wtedy zrobiłem format i było po kłopocie.

Ale dziś znów uszkodziło mi się w ten sam sposób ale tym razem udało mi się naprawić opisuje ten sposób bo sporo osób ma taki problem:-(

Otóż tak problem powodują niektóre programy przyśpieszające system zdaża się tak że żmieniają wiartości w kluczach rejestru. W tym przypadku była to przyczyna awari instalator.

Należy uruchomić Edytora rejestru menu start a następnie polecenie “uruchom…” i wpisać tam regedit

teraz trzeba otwożyć HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\FileSystem

i tam odszukać “NtfsDisable8dot3NameCreation” i “Win31FileSystem” i zmienić ich wartość na “0”