Uszkodzony login

witam

mam takie problem uruchamiam komputer i jak jest napis ZAPRASZAMY to pojawilo mi sie okienko ze login zostal uszkodzony i mam sie zlgosic do administratora??a login to byl administrator :smiley: i mam problem od czego sie mogl uszkodzic jak komputer odpalalem dzis i bylo OK :frowning: co wy na to?

Podaj dokładną treść komunikatu.

XXX nie pamietam :frowning: :frowning: wiem ze login jest uszkodzony i prosze sie skontaktowac administratorem i jak sie zaladowal windows to mnie wywalao to profilu gosc :-x :-x


Asterisk

Start —> uruchom —> control userpasswords2

Jakich masz tam użytkowników?

Nie masz czymś zawirusowanego kompa?

nie mam wirusow

moi uzytkownicy

http://img177.imageshack.us/img177/7479/315nh.jpg

dresik tez tak kiedys mialem pojawilo sie nagle i bez przyczyny :stuck_out_tongue:

Ladowal sie tylko na goscia i tam moglem cos robic tyle ze nic sie potem nie zapisywalo zadne zmiany itp. Mi pomogl tylko format windy :frowning:

Mysle ze juz go nie odpalisz na swoim profilu.

Ale szukaj może coś znajdziesz.

a ja zrobilem tak zalozylem nowy login jako administrator :smiley: a tamten wywalime :slight_smile: i komp smiga :smiley: tylko chcaielm sie dowiedz dlaczego to mi sie pojawio :?

No tak tez można.

Tylko ze straciles wszystkie ustawienia i dane z tamtego.

A co do moje wyzszej wypowiedzi to zapomnialem ze przeciez reinstalka tez skasuje wiec lepiej zrobic tak jak ty zrobiles :slight_smile:

Pozdrawiam