Uszkodzony RAM

Wczoraj podczas grania wyskoczył mi komunikat o błędzie krytycznym i ,że komputer zostanie wyłączony w ciągu 1 minuty. Od tego czasu zaczęły wyskakiwać błędy ,programy zaczęły sie same wyłączać. Sprawdziłem RAM programem Memtest86+ v1.70 i podczas testu jednej kości wywalało błędy. Co mogło być przyczyną uszkodzenia pamięci i czy da sie tą jedną kość jakoś naprawić?

Załaduj w biosie ustawienia zoptymalizowane i przetestuj memtestem w wersji 3.4a: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … est86+3.4a

Większość pamięci ma dożywotnią gwarancję, nie ma co się bawić i jeśli jesteś pewien, że ta kość jest walnięta to w ramach gwarancji wymień na sprawną.

No to pewnie znowu wirusek powrócił po długiej nieobecności , już nie pamiętam nazwy tego wirusa ale na 99% go załapałeś , poprostu programy szaleją a pamięci nie przetestujesz jak go masz w kompie bo i programy testowe głupoty wypisują

viewtopic.php?p=1195099&

Gwarancji na pamięci nie mam bo kupowałem od kumpla ,a on miał je z zestawu komputerowego i miał gwarancje na cały zestaw :frowning: . Zarażenie wirusem to raczej nie ,bo jak wyjmę uszkodzony moduł to wszystko śmiga bez żadnych błędów. Jutro przetestuje jeszcze RAM na innym komputerze.

Dodam jeszcze ,że korzystam z Windows Vista 32bit SP1.

Komputer działam mi z tymi RAMami ok. 3 miesięcy. Aż do wczoraj po wyskoczeniu tego błędu.

OTY - kosz.

Panowie - więcej spokoju i opanowania!

RAM sprawdziłem na innym komputerze i jest uszkodzony. Chcę kupić drugą kość 1GB. Czy każda kość będzie działać z moją?