Uszkodzony telefon? Co zrobić?

Mam uszkodzonego k700i … dzisiaj sie dowiedziałem, po odebraniu z serwisu, że telefonu nie naprawili, bo ma jakieś uszkodzenia na płycie głównej i rzekomo został zalany, co nie miało u mnie miejsca, a chodził, więc niemożliwe, żeby był zalany…

Odmowa naprawy. Uszkodzenie mechaniczne filtra na pł. głównej oraz uszkodzenie pł. głównej na wskutek działania cieczy.

Co z tym zrobić? Telefon jest na gwarancji … Oddać Go ponownie, kłócić sie, nie wiem?

Dzięki za porady …

a grzebałeś coś w środku telefonu? Do jakiego serwisu oddałeś

a używałeś tzw. “pokrowca”, “silikonu” itd?? To może być przyczyna pozornego zalania. Wchodzisz z chłodnego/wilgotnego miejsca do cieplejszego i na telefonie skrapla sie para wodna. Miałem kiedyś podobnie jak ty, niestety :frowning:

BTW Kłóć się zwykle postraszenie sądem pomaga :wink:

Nie otwierałem Go sam … nic w nim nie grzebałem … .

Nie używałem żadnego pokrowca itp … nie wiem co jest grane ? :frowning:

Z serwisu miałeś dostać pismo w którym stwierdzają zalanie tela i odmawiają naprawy gwarancyjnej , od tego pisma robisz odwołanie zaraz natychmiast w serwisie ,w odwołaniu piszesz że stwierdzono zalanie z czym Ty się nie zgadzasz bo takie zdarzenie nie zaistniało , serwis odwołanie musi przyjąć i w okresie 14 dni dać odpowiedź.

A jak odebrałem to pismo to moge iść z tym ponownie? Jutro np ?