Uszkodzony Windows Vista Home Premium

Witam!

Mam komputer z Windows Vista Home Premium i nie wiem co się stało.Wczoraj było wszystko w porządku , a dzisiaj gdzieś o godzinie 22:00 gdy włączyłem swój komputer to wystąpił mi błąd ,System Windows został źle uruchomiony i mam 5 opcje .

  1. Tryb awaryjny

  2. Tryb awaryjny z obsługą sieci

  3. Tryb awaryjny z wierszem poleceń

  4. Ostatnia znana dobra konfiguracja

  5. Uruchom system Windows normalnie.

Gdy klikam opcje , Uruchom system Windows normalnie’’ to pokazuje się ładowanie systemu Windows i tak na okrągło . Czekałem nawet 10min i po tym czasie system mi się uruchomił i szybko zresetował nawet nie zdążyłem kliknąć swojej nazwy użytkownika w ekranie logowania :frowning: . I znowu ten komunikat i tak na okrągło. Próbowałem reinstalację systemu nie pomogło. :frowning: Nie wiem jak to naprawić. Proszę o pomoc bo miałem tam wiele ważnych danych m.in rozliczenia podatkowe z programu Pit2007.

Proszę o pomoc. Naprawdę nie wiem co robić. :frowning:

Ostatnia dobra konfiguracja, ewentualnie tryb awaryjny i przywracanie systemu (menu->akcesoria->narzędzia systemowe->przywracanie systemu) do wczorajszego dnia. Najlepiej przed przywracaniem systemu zgraj dokumenty, które wymieniłaś na cd.

Chillout właśnie o to chodzi że w trybie awaryjnym identycznie jest

ostatnia dobra konfiguracja?

Zaraz sprawdzę i dam odp poczekasz??:slight_smile:

Poczekam.

Po naciśnięciu funkcji ,Ostatnia znana dobra konfiguracja’’ pisze że brak pliku notepad co z tym mam zrobić??

http://windowshelp.microsoft.com/Window … 51045.mspx

Ale ja mam viste a nie XP

W dniu 05.05.2008 , o godzinie 23:25 został dopisany post przez adriano

Chillout pomożesz w tym temaciku też viewtopic.php?f=2&t=241507&p=1590170&hilit=Vista+Home+Premium#p1590170

W dniu 05.05.2008 , o godzinie 23:31 został dopisany post przez adriano

zrobione

Chillout proszę pomóż w tym temacie też viewtopic.php?f=2&t=241507&p=1590170&hilit=Vista+Home+Premium#p1590170