UT ANTOLOGY problem z instalacją


(Radzio 11) #1

Grałem sobie kiedyś w UT 2004 i uznałem że to najlepsza gra w jakąkolwiek grałem. Niesiety, gra została usunięta i po paru latach ją sobie przypomniałem, i uznałem że fajnie by było w nią znowu pograć, tumbardziej że w sklepie komputerowym obok pojawiła się platynowa wersja UT ANTOLOGY zawierającą właśnie UT 2004 i kilka innych wersj... W końcu ją kupiłem i zasiadam do kompa, wsadzam płytkę i co? tutaj właśnie mam problem.

Wkładam grę tam gdzie powinienem, czyli do stacji dysków DVD-RM i nic! zaden autorun, nic się nie dzieje. Jedyne co jest inaczej po włożeniu płyty to dziwne dzwięki dobiegające z mojej stacjii dysków. chodze w Mój Komputer i klikam na stacja dysków DVD-RM, i nic! pisze: włóż dysk do stacji dysków F:. , a najgorsze jest to, że płyta cągle jest w napędzie! !!


(adam749) #2

Ta płyta to DVD, czy CD?? Jaki masz napęd?? Czy wszystkie płyty dobrze czyta?


(Radzio 11) #3

płyta DVD napęd mam dobry normalnie płyty czyta... niewiem co z tą sie dzieje... Chłop w sklepie powiedział że może to być wina gier ściąganych z internetu i piratów... może to dlatego niechce czytać płytki


(Cosik Ktosik) #4

Wywal wszelkie wirtualne napędy i programy do nich i do kopiowania nielegalnych płyt (oczywiście jeśli takowe posiadasz).


(Radzio 11) #5

chodzi o Nero i gry ściągnięte przez internet?? gry MMORPG też to dotyczy???


(patrx95) #6

chodzi bardziej o to żebyś usunął Deamon Vectora albo alcohola (chyba że masz jeszcze podobne takie programy) i napędy te co utworzyłeś

i spróbuj też otworzyć napęd w eksploratorze a nie enterem lub 2klikiem