UT ANTOLOGY problem z instalacją

Grałem sobie kiedyś w UT 2004 i uznałem że to najlepsza gra w jakąkolwiek grałem. Niesiety, gra została usunięta i po paru latach ją sobie przypomniałem, i uznałem że fajnie by było w nią znowu pograć, tumbardziej że w sklepie komputerowym obok pojawiła się platynowa wersja UT ANTOLOGY zawierającą właśnie UT 2004 i kilka innych wersj… W końcu ją kupiłem i zasiadam do kompa, wsadzam płytkę i co? tutaj właśnie mam problem.

Wkładam grę tam gdzie powinienem, czyli do stacji dysków DVD-RM i nic! zaden autorun, nic się nie dzieje. Jedyne co jest inaczej po włożeniu płyty to dziwne dzwięki dobiegające z mojej stacjii dysków. chodze w Mój Komputer i klikam na stacja dysków DVD-RM, i nic! pisze: włóż dysk do stacji dysków F:. , a najgorsze jest to, że płyta cągle jest w napędzie! !!

Ta płyta to DVD, czy CD?? Jaki masz napęd?? Czy wszystkie płyty dobrze czyta?

płyta DVD napęd mam dobry normalnie płyty czyta… niewiem co z tą sie dzieje… Chłop w sklepie powiedział że może to być wina gier ściąganych z internetu i piratów… może to dlatego niechce czytać płytki

Wywal wszelkie wirtualne napędy i programy do nich i do kopiowania nielegalnych płyt (oczywiście jeśli takowe posiadasz).

chodzi o Nero i gry ściągnięte przez internet?? gry MMORPG też to dotyczy???

chodzi bardziej o to żebyś usunął Deamon Vectora albo alcohola (chyba że masz jeszcze podobne takie programy) i napędy te co utworzyłeś

i spróbuj też otworzyć napęd w eksploratorze a nie enterem lub 2klikiem