uTorrent 1.7.2- nadmierna prędkość wysyłania

Witam!!

Zainstalowałem najnowszą wersję uTorrenta 1.7 i niestety nie mogę sobie poradzić z ustawieniem prędkości wysyłania. W zakładce preferencje-----połączenia ustawiam wysyłanie np na 6 kB/s a i tak wysyła z maksymalną prędkością.

Moje “komendy” związane z prędkością pobierania też nie działają :!: uTorrent w ogóle na nie nie reaguje i ściąga i wysyła z taką prędkością jaką mam neta

Spróbuj zrobić tak:

Prawoklik na plik > Wykorzystanie łącza > Ustaw limit wysyłania

Mam ustawione na 4kB/s a wysyła z prędkością o wiele, wiele więcej. Ze wcześniejszą wersją uTorrenta nie miałem takich problemów

Może masz ustawioną alternatywną prędkość wysyłania w przypadku gdy nic nie pobierasz na maxymalną. Popatrz dobrze.

Ustawione mam wszystko tak jak w poprzedniej wersji. Poprzednia wersja smiga luksusowo a ta niestety nie

To w takim wypadku wróć do poprzedniej wersji.

zrobiłem upgrade z 1.6.1 na 1.7.1 i klient ignoruje upload limit ustawiam na 20 a ten dalej cały czas na maxa leci i całe łącze zapycha :/ ehh

Kurde u mnie nadal to samo. Nie mogę sobie z tym poradzić. Nie chcę powracać do starej wersji programu

dlaczego? nowsze nie znaczy lepsze :stuck_out_tongue:

Szukałem w sieci gdzie tylko można i tylko znalazłem jeden post użytkownika który także ma ten sam problem

Ja miałem to samo, więc postanowiłem wrócić do wersji 1.6.1. Wersje 1.7.1, 1.7.2 mają chyba jakiś bug i nie działa ograniczenie prędkości DL/UL.