uTorrent długo się włącza po reinstalacji systemu


(Guti89) #1

Witam, jak w temacie, klikam ikonę i zanim się włączy to wyświetli się kawałek i przebija przez niego pulpit i dopiero za chwile działa normalnie, ale jak chcę z niego wyjść to tez długo mu schodzi z tym, co może być tego przyczyną?

Z góry dzięki :slight_smile:


(Kwgr) #2

Trudno tak powiedzieć na pierwszy rzut oka z dostarczonych informacji.

  1. Napisz (zrób screen 'a) takie masz w tym momencie obciążenie systemu, Wykorzystanie CPU RAM Dysku. Może masz inne aplikacje działające  w tle. One mogą wykorzystywać dysk przez co masz do niego wolniejszy dostęp. Jak wiesz jest parę aplikacji które nawet po wyłączeniu nie są do końca wyłączane i nadal są w pamięci, zobacz porównanie http://www.srware.net/en/software_srware_iron_chrome_vs_iron.php 

 

  1. Możesz skorzystać z defragmentatora bo może masz “burdel” w plikach, czyli mnóstwo małych części, tyczy się to również pliku wymiany, rejestru.

 

  1. http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/windows/2013/03/przenoszenie-plikow-systemowych-do-pamieci-operacyjnej.aspx może też pomóc. 

 

  1. Komercyjnych aplikacji na razie proponował nie będę, może ktoś da darmowy odpowiednik aplikacji do wywalania z pamięci operacyjnej wyłączonych aplikacji. 

(Guti89) #3

Wszystko działa już normalnie , samo się naprawiło, to nie wiem co było tego przyczyną.