uTorrent nagly objaw

Witam otoz mam taki problem prze ostatnie 2 dni mam czerwony wykrzyknik na dole (brak przekierowywania portu) jest to o tyle dziwne ze stalo sie to samoczynnie, wczesniej bylo wszystko ok (zielone koleczko ) i transfery dochodzily do 128kb . Teraz mam roznie 15-75kb .

Program jest na pewno dobrze skonfigurowany (dla neo 1mb), sa porobione serwery lan w ustawieniach liveboxa ( TCP i UDP) jak rowniez utorrent.exe jest dodany do wyjatkow zapory sieciowej ( KIS 7.0) czy ktos wie co moze byc tego przyczyna???

Wejdź w ustawienia i losuj port potwierdź zastosuj .Potem kliknij na to kuleczko na dole i sprawdź przekierowanie , probuj dotąd az nie pojawi sie ze port jest ok ( w przeglądarce pojawi sie napis ok ) :smiley:

Złączono Posta : 15.08.2007 (Sro) 9:39

A jeszcze pytanko czy korzystasz z PeerGuardian 2

reset komputera, co za tym idzie i programu. Połączy sie sieszcze raz i być może bedzie ok. Przyczyna jest mi nie znana , ale jesli wogóle sie siciąga to jest dobrze . jak samo sie zwaliło to samo sie naprawi

Do STAR nie moge zrobic takiego czegos poniewiaz mam neostrade i musze dodawac serwery lan (w konfiguracji liveboxa) zeby uzyskac pelna przepustowosc lacza wiec korzystam z jednego portu ktorego nawet wczoraj zmienilem:) Nie korzystam z PeerGuardian2

tom-jk resetowalem niestety nic to nie dalo chodzi o to ze wtedy milem staly przyplyw danych a teraz strasznie sie waha tak jak pisalem 30 za chwile 70 a zaraz 15kb:) Uzywam Cfosspeed czy on moze byc przyczyna?

GorillazUnit

Proszę używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN