uTorrent - powolne sciaganie bledy

Sciagam uTorrentem programy freeware, gdyz sadzielm ze tam bedzie najszybciej. A tu akuku.Mam 640 kb/s a ciagnie po 15 kB/s jak jest dibrze, a zazwyczaj po 5-8… Mam tez bledy " got cancel unrequested" “Got request while choked” oraz bledy z UPnP i NAT-PMP

Screen z okna glownego:

beztytuuuuuuuuuuuuuuuuuml1.th.jpg

dddddddddddddddddddddddyp2.th.jpg

pppopopofa6.th.jpg

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmu9.th.jpg

beztytuujjjjjjjjjjjjjjjba0.th.jpg

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauw6.th.jpg

Assasins.Creed.JErsualem.Fix --> Łattka dla kumpla, ja czekam na polska wersje.

Paczka jakichs freewarowych programow biurowych itd. gierek sam nie wiem co tam jest dokładnie.

hevet , nie pomagasz to takie wypociny sobie daruj - chyba że posty sobie nabijasz

Rooker , pobaw się jeszcze portami uTorrent > ustawienia > połączenie > losuj port > zastosuj

  • czasami pomaga / przyśpiesza

nie pomoglo, i tak on losuje przy starcie

Ogranicz prędkość wysyłania i całkowitą ilość połączeń. Mniej osób będzie się podłączało do ciebie i dzięki temu “odmulisz” łącze.

Możesz odptaszkować aby on losował przy starcie. Jaki to internet, jakiś lokalny, osiedlowy? I zawsze wszystkie pliki tak ściąga? Poszukaj jakiejś dystrybucji nowej Linuxa i zobacz jak będzie ściągał, one zazwyczaj szybko lecą.

Zacznę od tego że nie autor tematu narusza regulamin tylko wy. Bezpodstawnie go oskarżając. Posty i tak są już zgłoszone. Ale mniejsza z tym.

Po pierwsze porady jakie podajecie nie do końca są dobre.

  • Błąd UPnP - jest on spowodowany tym ze masz zablokowany port, z którego korzysta program. Jeżeli podasz rodzaj Internetu powiem Ci jak to zniwelować.

  • NAT-PMP - To jest również błąd spowodowany nieprzekierowanymi portami.

Tutaj masz podstawową konfiguracje :

viewtopic.php?t=79611

Dodatkowo zrób w uT : Ustawienia - Protokół BitTorrent:

post-6913-13856533953797_thumb.png

  • Got cancel unrequested i Got request while choked - Są to błędy nie groźne. W prostym języku, Twój klient wysyła zapytanie po dany blok ( część pliku) dostaje odpowiedź od innego klienta, a gdy blok zostanie ukończony,inny klient wysyła odpowiedz a uTorrent już blokuje dany blok. Często mam takie “błędy” w logu i nie ma się co nimi przejmować.

Wiec tak. W uTorrencie pisze jesli dany port jest blokwoany, a mam na zielono taki znaczek wiec all ok, przy sprawdzaniu portu również pisze, że jest otwarty i jest ok. A co do tych bledow got cancler itd. to ich jest PELNO ! A ty mowisz e czasami masz…no ale mniejsza :wink: Internet osiedlowy ale dobry mocny, na cale miasteczko a nie osiedlo bo male miasteczko takie. Z rapida np. ciągnie mi 80kB/s czyli tyle ile ma byc 80*8 = 640

OTy kosmos.JNJN

Rooker bo takie błędy pojawiają się często na słabszych publicznych trackerach. I jest to norma, nie masz się czym przejmować.

Co do rodzaju Internetu chodziło mi o to czy masz przekierowanie porty P2P. A na początek skonfiguruj program jak w linku w/w.

Skonfigurowalem i wyadje mi sie ze nawet gorzej :confused: Chyba ze to niedyspozycja neta chwilowa… A co do trackerow to jak zalezc jakis lepszy ? Ten plik musi na niim byc ? Cz to dziala tak ze on jest i tyle bo ja sienie znam. A porty przekeierowane tzn otawrte ? czy chodzi o ocs innego ?

wyszukiwarka torrentów

Ostrzeżenie

Pobieranie niektórych plików (programów/filmów/muzyki) za pomocą sieci BitTorrent oraz korzystanie z nich może być niezgodne z licencją producenta (wytwórni) i/lub polskim prawem!

Cyferki na zielono- dany plik jest w posiadaniu danej ilości osób.

Klikanie i download.

Tak zacznę od początku.

Tracker - Jest to swego rodzaju serwer, który umożliwia połączenie miedzy dwoma lub więcej osobami. Przesyła on tylko informacje o istniejących osobach chcących ściągnąć dany plik. Jak wiadomo co prywatne to lepsze, a więc mniej awaryjne, i bardziej obsługowe.

Z portami to można tak powiedzieć, ale to jest w wielkim uproszczeniu.

Bo otwarty to on jest, bo ut to sprawdza

Spróbuj bit torrenta a jak nie inny program ja pobieram często maxymalną prędkością bit torrentem więc niepatrz na hamskie wykresy

miałem sam utorrenta fakt mało zajmuje chyba pół mega ale jego errory i błędy w sumie by liczyłi z 5 mb :stuck_out_tongue:

bit torrent chyba 2 mb zajmuje więc śmiało pobieraj

(niedziw się jak pobierasz takie pliki lol spojrzałem na chwile tam pisze u ciebie tak: 136 Seed 736 PEER i ty chcesz pobierać na dodatek

640 kb/s 8) (ja mam 1 mb i moge najszybciej 130 kb/s dla porównania) jak bym np. ja był Seed a ty peer to mugłbyś ściągać odemnie maxymalnie chyba 80 kb/s a od tych co mają 2 mb 140 kb\s

Ostatnich zdn nie kapuje…tyle seedow i peerow to malo ? Ja myslalem ze duzo ;d a 640 to duzo chyba, lol…

Czyli co to jest to przekierowywanie ? Moga byc otwarte ale nie przekierowane ?I jak ja mam powiedziecf adimnowi zeby mi przekierowal ? Mam podc nazwe programu ? CZy jakies ip ? CZy coo?

Rooker niepatrz się że jest 640 seed jak jest 2 razy więcej peer…

lepiej jak jest np. 6 seed 0 peer albo 20 seed 17 peer niż odwrotnie :smiley: bo wtedy wiadomo wolno będzie

zmień program powinno pomóc polecam bit torrent