uTorrent znacznie spowolnił otwieranie stron

uTorrent spowolnił otwieranie stron. Jak wczesniej nie miałem problemów z uTorrent to teraz włączenie progamu uniemożliwia mi otwieranie stron. Np. GOOGLE otwiera się 3 minuty. Inne strony np. 4-5 minut lub wcale. Ustawienia mam takie jakie być powinny przy internecie Neo 1 Mbit/s(już nawet szukałem specialnych ustawień na forach) ale nic to nie dało… Nawet zatrzymam pobieranie do 0. A strony i tak wolno się otwierają. Robiłem testy i nic nie wykazało, że coś źle jest. Ma ktoś pomysły jak temu zaradzić. Dodam,żee zawsze miałem na Full prędkość w utorrencie a mimo to strony ładowały się błyskawicznie a teraz już strciłem cierpliwość… Ileż można czekać na otwarcie strony??? kilka sekund , czy kilka minut???

może problemy z siecią lub ruterem masz :?:

Zobacz czy nie masz zaznaczonej opcji ograniczenia transferu lokalnego.

skoro ściągasz jakieś pliki utorrentem to musi być spowolnione ładowanie stron ponieważ utorrent tez korzysta z łącza z internetem

możesz tez mieć za mały limit półotwartych połączeń TCP. tu masz program:

http://half-open.com/Half-open_limit_fix_4.1.exe

Ustaw sobie limit na co najmniej 50.

Powodowało ustawienie : Liczba połączeń na 130/60 zmniejszyłem i pomogło… ale Kiedyś maiłem nawet i 600/300 i nie spowolniało otwieranie stron (nie mylić z spowolnieniem prędkości)…zapychała to ilośc połaczeń…

Dodane 04.03.2010 (Cz) 11:12

Strona forum.dobreprogramy.pl otwiera się np. teraz po 0,5 sekundy :slight_smile:

Dodane 04.03.2010 (Cz) 11:13

Miałem nawet wcześniej 100-200 (AntiSpy) …ale to nic nei zmieniło…