Utracenie obrazów przez uszkodzony system

Witam miałem uszkodzy system w ten sposóbże wszystkie zmieny jakie zrobilem podczas jednego uruchamiania systemu znikały po jego restercie. Pech chcail że wczoraj na pulpicie znalazły się zdjęcia. Znalazłem je programem PC Inspector File recovery. Niestety przy probie ich obejzenia wyskakuje podglad niedostepny. Nie odczytuje ich tez program paint shop:/

nie napisaleś co to była za awaria, ale skoro były na pulpicie zdjęcia nie skróty to muszą być w Documents and Settings\Twoje Konto\Pulpit. Chyba, że zmieniłeś nazwę konta to gorsza sprawa.

no wlasnie o to chodzi ze z tego folderu wszystko sie usuneło. Nie wiem co to byla za awaria w kazdym razie wszystkei dane jekie zapisalem na pulpicie oraz np. jak zainstalowalem gg to musiaelm je uruchomic z pliku exe i zachowywalo sie tak jak bym je uruchomil po raz pierwszy.

jeżeli umieściłeś je na pulpicie, czyli w folderze Documents and Settings i nie ma ich tam to chyba faktycznie zniknęły. PC Inspector mógł odnaleźć tylko skróty, sprawdź jaki rozmiar mają te pliki, czy podobny do innych otwierających się normalnie w podobnym formacie.

romziar maja niby dobry aczkolwiek sei nei otwirraja;/

a masz skojarzone pliki z aplikacją otwierającą? A drugie, nie były czasem zaszyfrowane?

skojarzone mam i zaszyfrowane nie były ale jeszce zalezy co rozumiec przez slowo skojarzone

skojarzone z jakąś tam przeglądarką, standardowo powinny się otwierać / zależy jaki format / pod windowsową, ale po uszkodzeniu systemu różnie mogło sie zdarzyć.