Utrata danych. Po instalacji SP3?


(Patatoo) #1

Zainstalowałem ostatnio SP3 do Windows XP Home Edition. Do komputera miałem podpięty zewnętrzny dysk USB. Na dysku tym miałem założony folder zawierający moją płytotekę skompresowaną FLAC-iem. Po instalacji SP3 zawartość folderu zniknęła. Pojawił się tam dziwny plik o nazwie MSCF. Na dysku zewn. pojawił się też folder i386, którego za nic nie można usunąć. Co więcej, dostęp do niektórych folderów okazał się niemożliwy, gdyż wyświetla się komunikat "nieprawidłowy parametr". Przez to też nie można za bardzo odzyskać danych. Jak sobie z tym poradzić, tj. jak odzyskać dane i dostęp do dysku oraz pozbyć się niechcianego i386. Z góry dzięki za pomoc.

Gdyby miało to pomóc, zamieszczam logi z combofixa i hijacka:

Edit:

http://wklej.org/id/931c5828af

http://wklej.org/id/1bf7df5585


#2

Patato , zapoznaj sięz tym tematem: viewtopic.php?f=16&t=213350 i popraw swojego posta dostosowując go do tego co wyczytasz w temacie do którego linka Ci podałem.


(Patatoo) #3

Poprawione.

Pojawił się jeszcze jeden problem - system nie uruchamia się w trybie awaryjnym. Pojawia się tylko migający kursor i coś ładuje się z dysku, ale bez żadnej akcji. Natomiast przy normalnym uruchomieniu na błękitnym ekranie pojawia się komunikat brak dostępu do woluminu, po czym system normalnie startuje.


(Staszek P G) #4

odinstaluj sp3 i zainstaluj na nowo ale bez zewnętrznego dysku