Utrata wagi, ale brak efektów wizualnych

(Larry Bigl) #1

Witam,

otóż od ponad 5tygdonie regularnie biegam co 2gi dzień, wg wagi schudłem blisko 5kg...problem w tym, że wizualnie tego w ogóle nie widać:expressionless: co może być nie tak? Mięśni raczej nie spalam bo są takie jakie były, diete mam ułożoną i trzymam się jej dość kurczowo.

(Porchekarera) #2

5 kilo to nie dużo podczas biegania ćwiczysz głównie nogi. Jeśli chcesz schudnąć zacznij ćwiczyć i plywać. Jeśli mogę wiedzieć ile czasu biegasz?

(Larry Bigl) #3

30minut co 2 dni, w tętnie na spalanie tj. 75-85% mojego maksymalnego tetna.

(Goodprogram) #4

można wiedziec co to znaczy ?

(Larry Bigl) #5

to znaczy, że biegam w przedziale 75-85% tętna maksymalnego dla mojego organizmu...np tetno maksymalne dla mnie wynosi około 194 uderzenia na minute. w tym przedziale najlepiej się spala tkanka tłuszczowa.

(Raiden77) #6

Powiedz mi, ile masz jeszcze lat. Z tego co mi wiadomo, maksymalne tętno wylicza się 220 - wiek = max tętno. Oczywiście to jest takie obliczanie "na oko" tętna.

Co do różnic wyglądzie. Sam tego nie widzisz, ale jeżeli ktoś by cię zobaczył pierwszy raz po tych 5 tyg pewnie zobaczyłby różnicę. Ewentualnie sprawdź, czy spodnie ci nie spadają z czterech liter :wink:

(klopas) #7

memberlist.php?mode=viewprofile&u=68279

ma 17 lat :wink:

(dean999) #8

Nie masz o tym pojecia a piszesz ;/

Nigdy spalając tłuszcz nie spalisz go z jednego miejsca, zawsze schodzi on z całego ciała

(Larry Bigl) #9

To wiem, że nie da się miejscowo spalać tłuszczu.:slight_smile: chodzi, że ogólnie po sylwetce nie widzę różnicy:)