Utwórz własny dysk DVD - szukam programu

Proszę o opinie co do dobrego programu do tworzenia własnych dysków DVD. Chcę stworzyć taki dysk z własnymi danymi i nie wiem jakim programem mogę to zrobić. Najlepiej wersje darmowe, lub triale z taką możliwością. Proszę o linki do takich programów. Chciałbym, aby program ten zajmował nie dużo miejsca na partycji. :slight_smile:

dzięki

Witam

Ja osobiście bardzo polecam darmowy program Ashampoo Burning Studio. Używam go i jestem bardzo zadowolony, jest lekki dla systemu i zajmuje (mi) ok 30 MB na dysku.

Pozdrawiam

ja też polecam tak jak powyżej bardzo fajny łatwy program i w 100% się sprawdza w tym do czego jest stworzony

Ashampo rządzi Wiesz wersja 6.5 jest free oczywiście. Bardzo fajny ale muszę to powiedzieć jest już wersja 7.0 i Można ją kupić mając 20% zniżki.I na koniec powiem tak jestem zwolennikiem darmowego oprogramowania ale Ashampoo przynajmniej jak narazie jest jedyną firmą za której produkty jestem w stanie zapłacić nie wybrzydzają naprawdę są świetni.Nie pozwólmy im upaść Bo tak jak BLIZARD robi fajne i warte swojej ceny gry tak ashampo Robi superoskie oprogramowanie

Dzięki za tą opcję.

Wybiorę wersję freeware.

Jak są programy dobre, to producent nie upadnie, a nie jest to jakaś egzotyczna korporacja, tylko ogólnie znany producent i prędko nie zniknie.

Ja tak ogólnie pisałem Wiem że tak szybko nie znikną :lol: