Utworzenie polaczenia internetowego z komputera dla notebook

Witam. Mam pytanie czy jest mozliwosc zrobienia czegos takiego? dokladniej chodzi o to ze mam komputer ktory jest podlacony do Internetu poprzez modul wifi na usb. Czy moze on stworzyc siec wifi dzieki ktorej udostepnial by Internet notebookowi ? system windows vista.

nie, do tego musisz nabyć access point’a, urządzenie jedną antenką odbiera, a drugą rozdziela sygnał na kompy

rzecz w tym, ze w domu jest ap, ale nie da sie do niego podlaczyc z notebooka. komputer stacjonarny odbiera sygnal za pomoca modlul wifi podlaczonego do usb. czy da sie jakos stworzyc zamknieta siec, tak aby komputer z tym dodulem pracowal jako punkt dostepu?

I z jedną antenką APki potrafią odbierać sygnał i nadawać, ale działa to prawie tak jak powinno.

Czemu nie da się podłączyć do routera z notebooka ?

Skoro PC(stacjonarny) odbiera już Internet bezprzewodowo to nie potrafii nadać sygnału dla notebooka.

Co do pisowni nic nie mówię, ale jak wpadnie moderator to i tak Ci przytoczy stosowny PKT regulaminu o poprawnej pisownii, więc pisz poprawnie, bo i tak będziesz musiał zacząć i tak no i chyba wcześniejsze posty poprawić. Twój post, który zacytowałem zmieniłem i chyba błędów nie ma, więc możesz skopiować i edytować swój, wkleisz i będzie gotowe.

Musiałbyś mieć 2 karty Wi-Fi w stacjonarnym żeby to zrobić.

@sid25

Słyszałeś o trybie AD-HOC?