UWAGA! CD-Keye do Vista Pre-RC1 Build 5536!

(Matrix) #1

Microsoft zapewnia że nowe klucze produktów do Windows Vista Pre-RC1 Build 5536 zostaną udostępnione w dniach 1 września. Jak narazie klucze produktów z poprzednich wersji mogą okazać się wadliwe- zależy od szczęścia co serwer microsoft odpowie na CD-Key.

(Alan Elektro) #2

w Windows Vista można zmienić CD-KEY, jeżeli zainstaluje się na innym to mamy 14 dni na aktywację (można aktywować innym kluczem)

(Szymszejdi) #3

A gdzie one będą? Sam zciągnąłem nową wersję żeby ją przetestować ale na razie nic z tego bo nie mam cd-keya.

(Matrix) #4

Heh. Słuchaj, jak startujesz instalacje niepodajesz cd-keya i klikasz next, potem MUSISZ WYBRAĆ WERSJE WINDOWS VISTA>> WYBIERASZ ULTIMATE!! i działa przez 14 dni, ale po 1 września będą cdkeye do 5536 :wink: Pre-RC1, a 7 września będzie Windows Vista RC1 :wink: :mrgreen:

(Alan Elektro) #5

na styk :smiley:

(system) #6

a gdzie będzie można je dostać???

(Matrix) #7

modrih akurat na styk ;] 7 wyjdzie RC1 a komuś może sie zastysać nawet 3 dni ta nowa wersja ;]

(Felix Jaegeer) #8

I jak cd-keye zostały udostępnione czy nie? Bo ściągnąłęm pre-RC1 i tylko klucza mi brakuje, żeby aktywować :slight_smile:

(Die Eye) #9

Nie

(Szymszejdi) #10

A w ogóle to można się jeszcze zarejestrować żeby dostać tego CD-keya do nowej Visty?

(Mat_) #11

Już nie, możliwość taka istniała przy zamówieniu Bety 2.

Teraz pozostaje czekać na kolejny nabór do Customer Preview Program o ile taki nastąpi :?

(Daras66) #12

Do CCP naboru już nie będzie. :cry: Pozostaje Ci liczyć że może przy premierze RC1 wygenerują jakieś klucze. :x

(Mat_) #13

Wczoraj czytałem, że nie będzie nowych kluczy :frowning:

(Docent) #14

Faktycznie, nowych kluczy może nie być, bo wersja RC1 udostępniona testerom pracuje dalej na starych kluczach…

(Docent) #15

Generalnie udostępnianie kluczy osobom trzecim jest pogwałceniem zasad licencji.

(Zbych ) #16

A z tego co gdzieś czytałem (chyba że źle przeczytałem) jeden klucz może być użyty 10 razy , rozumiem a może i nie rozumiem czyli formaty i nowe instalacje na tym samym kompie też są liczone , więc udostępniając swój klucz , możesz pozbawić się w krótkim czasie możliwości ponownej instalacjii Visty.

(Die Eye) #17

Chodzi o 10 stanowisk :slight_smile:

(Docent) #18

Nie zagłębiałem się w licencję, więc pewnie macie rację - ale to wciąż chodzi o jedną osobę :slight_smile:

(Baszmen7) #19

No włąsnie:) już sie umówiłem z jedna osoba:) czekamy do czwartku i podam mu kody:)

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 21:22

Pogwałcenie zasad licencji? mówisz?? a jesli ktos sie po prostu spóźnił?? nie bede nikogo pozbawiał mozliwosci zaczerpniecia visty:) myśle ze microsoft sie nie pogniewa:)

(bandi) #20
  1. Czy RC1 działa z pełną funkcjonalnością przez 14 dni?

2. Czy da się ghostem zrobić bezproblemowy backup systemu aby go co kilka dni odświeżać? :slight_smile: