Uwaga na au aktualizację nv nforce 4 sata strata aktywacji

Vista pobrała mi opcjonalną aktualizację do nvidia nforce 4 sata czyli do dysku i stracilem aktywację, zostały mi 3 dni. Oczywiście klucz oryginalny nie działa. Ale zrobie jak tam w poniedziałek zadzwonie, to jest skandal. Dają automatyczną aktualizację a potem system leży.

Jak zadzwonisz to napisz co Ci powiedzieli. Zdarzają się takie sytuacje ale bardzo rzadko i pewnie dostaniesz nowy klucz.

Proszę poprawić temat na konkretny.

Vista wywala ponowną aktywację po zmianie biosu na nowszy zmiana ustawień z ide na raid i odwrotnie aktywowałem już Vistę 3 razy 1 net 2 razy telefon za 2 aktywacją telefoniczną nawet nie odezwał się żaden człek z microsoftu klucze podał automat więc nie mozna było opierdaczyć tych osiołków Bila.

U mnie ta sama aktualizacja z windows update i ten sam problem. Rozumiem, że gdybym aktywował czysto zainstalowany system, a następnie zassał tę poprawkę, to również straciłbym aktywację ? Śmieszne.

Klucz podaje automat…to ja tez zadzwonie, moze dostane klucz za free ~~

Ten cały proces aktywacji wg mnie przysparza więcej problemów legalnym użytkownikom niz piratom.CI drudzy se spiraca,wyłącza aktualizacje automatyczne a latki beda instalowac z co jakis czas pojawiajacych sie autopatcherow badz innych zbiorow latek.

A legalni użytkownicy, którzy chcą jak najlepiej zabezpieczy komputer, włączone aktualizacje automatyczne, żeby na bieżąco ściągało niezbędne łatki i aktualizacje…a tu takie świnstwo… Coz Powered by Microsoft

Nie dla idiotów…:stuck_out_tongue_winking_eye:

Właśnie odezwał się automat pytał mnie aż 2 razy czy mam xp (hehe) na 1 czy na więcej kompach i tym podniósł mi ciśnienie, chyba mi nie uwierzył więc zgłosił się człowiek którego zrugałem ostro bo to nie powinien by mój problem, nie miałem żadnego komunikatu że mogę straci aktywację. Pozatym nie mam nic wspólnego z telekomuną więc dzwoniłem z komóry i płaciłem , powinni podpisac z telekomuną umowę na 0801 bezpłatny numer lub smsy przecież stac ich na to. Powiedział mi ze nie jestem pierwszy i ludzie aktywuja przez telefon po kilka razy. Tak sobie mysle ze w zasadzie to moze byc furtka dla naciagaczy na 2 kompach lub wiecej ten sam system.

Skoro wiele ludzi ma taki problem, to powinni chyba coś z tym zrobic, co nie? Totalna zlewka…kupuj pan, płac kilkaset złotych za płytkę, ewentualnie bzdurną instrukcję…chociaz tego nawet nie ma co liczy do ceny, bo to są grosze…Tak naprawdę płacimy za krótki ciąg znaków szyderczo zwiący się Cd-KEy

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 17:24

Kup, zapłac a potem sie modl, zeby Ci jak najdłużej dzialalo…ciekawa polityka M$ hihi