UWAGA - odbiór osobisty jest odpłatny i kosztuje 15zł

(rad @ interia.pl) #1

Czy spotkaliście się tym żeby odbiór towaru był płatny ?

Tak pisze na samym dole tu;

http://komoorki.pl/informacyjna-3.html

(Henio Mazurek) #2

Podejrzana ta strona. Po co zniechęcać kogoś do odbioru osobistego. I w dodatku jest konieczność informowania o takim zamiarze. I dlaczego wszelkie niedogodności należy zgłaszać na komórkę, taka firma nie ma stacjonarnego?

Dokładniej przejrzałem tą stronę. Telefon komórkowy do serwisu jest jeden i co najciekawsze czynny w różnych godzinach. Osoby (właściciele) podpisują się z przedrostkami mgr inż (co jest dziwne bo do prowadzenia sklepu nie trzeba posiadać certyfikatu potwierdzającego jakiekolwiek wykształcenie). Po kolejne "primo" mail "*****@wp.pl", co również jest dość dziwne. Wymienione wcześniej odpłatności za odbiór osobisty. W przypadku zapłaty kurierowi naliczane jest dodatkowo 1% wartości towaru. Sugeruje wszystko jedyną możliwą formę zapłaty (przelewem). I tutaj też problem, bo po co im konta w aż trzech bankach. Regulamin zakupów zawiera się na 1 stronie A4, co w porównaniami z dużymi i znanymi sklepami internetowymi wypada kiepsko. A w ich dziale FAQ zawierają się błędy ortograficzne ("nie" z przymiotnikami pisze się razem). Do tego wielgaśne odnośniki do stron z rankingiem sklepów internetowych. A w rankingach mają wszystko najwyżej ocenione, komentarzy, bodajże 5, a wszystkie pisane w podobnym stylu.

(rad @ interia.pl) #3

Mi też się wydaje to podejrzane

(dragonn) #4

http://www.opineo.pl/opinie/komoorki-pl aż takich złych opinii nie ma. Ale ja bym brał płatność za pobraniem, albo odbiór osobisty, zawsze masz większe bezpieczeństwo.

(Tibia Ots00) #5

To mogą być podstawieni goście, co to za problem zgarnąć, kilka osób przesłać na konto 50zł, i dodać komentarze ;>.Dodają pozytywne opinie i później jakiś laik myślisz"o kurcze ale ten sklep jest świetny,dobre komentarze ma" kupuje wpłacił kasę a komórka nie dochodzi czeka tydzień a po sklepie ani śladu :lol: 8)