Uwaga, oszuści

Chciałbym polecić waszej uwadze ten materiał.

http://www.uwagakomputery.pl/

Być może ktoś już to oglądał lub czytał, ale pewnie nie wszyscy.

Zamieszczam to jako ciekawostkę, ale też jako ostrzeżenie przed nieuczciwą firmą.

Być może pomoże to komuś ustrzec się przed oszustwem i rozczarowaniem.

Poczytajcie zwłaszcza dział “Aktualizacje”, gdzie są dowody na nieuczciwe działanie firmy, jak również ciekawe materiały filmowe.

:roll: Autorzy strony znakomicie rozkminili temat. A te wszystkie chwyty z ulotek, umowa etc. jako żywo przypominają mi “narzędzia marketingowe” systemów argentyńskich. Jednak prawda jest raczej smutna: ludzie sami są sobie winni. Nie czytają umów i potem dostają po kieszeni. W sumie (to moje zdanie) to trzeba być nieźle wymłóconym intelektualnie, aby łyknąć taki kit. Jak głupi to niech płacą za swoją głupotę.

Update 1:

Niczym sokół wedrowny przeszukujący stepy akermańskie, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności mojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu botanika pielęgnującego swe dzieło z wielkim pietyzmem i poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili pragnę aby kolega Asterisk zapoznał się z moją przemyślaną korektą słów “rąbnięty na umyśle” w postaci “Trzeba być nieźle wymłóconym intelektualnie”.

Update 2:

Dzięki za akceptację. Dobry chłop z Ciebie. Już zmieniam. :slight_smile:

Słyszałem już o tej akcji tydzień temu. Sam oglądałem relację - wywiad na żywo z prezesem tej “fimy”. Oczywiście na stronie podanej przez Magika są wszystkie materiały, także możecie zobaczyć, jak się wykręcał. Metoda klasyczna - wymijanie od sedna.

Monitor płaski - zwykły płaski CRT, a na ulotce LCD! Sprzęt typowo low-endowy.

W sklepach stoi ochrona która wyprasza nad wymiar dociekliwych klientów, którzy chcę dociec swoich praw.

Znalazłem także temat o tym na forum Infojamy. TUTAJ.

Dział na luzie, ale przesadziłeś :evil:

stachan niestety masz rację - ludzie są sami sobie winni, co nie oznacza, że te Hieny, powinny to wykorzystywać :twisted:

na szczęście do tej pory nie miałem takich przygód, ale jak się zdaży - to krew popłynie :slight_smile:

ale se w gumę lecą powinni dać kare że wszyskim kupującym dotychczas po soniaku 8)

Przemyślaną, acz nie wprowadzoną :smiley:

Od sacrum przemyśleń do profanum wdrożeń

daleka droga czyli z dużej chmury mały deszcz.