Uwalona płyta główna? CZy coś innego...?

Witam. Jako,że to forum jest chyba najlepsze =D> zadam tu swoje pytanie.

Od kilku tygodni mam problem z internetem,mianowicie rozłącza mi go ciągle gdy tylko uruchomię jakąś grę. Tylko wyłączenie karty sieciowej i ponowne włączenie nawiązuje połączenie z internetem lub reset kompa. Man na płycie głównej taki mały wyświetlacz który pokazuje błędy (nie wiem jak się to dokładnie nazywa) ale gdy rozłącza mi internet to cały wyświetlacz gaśnie po czym zapala się normalnie z tymi samymi cyframi (chyba tam jest 00) czyli niby ok. Dodam,że przy prze-taktowaniu procesora i odblokowaniu dwóch dodatkowych rdzeni wystarczyło tylko uruchomić grę na nk.pl i już było po internecie teraz mam początkowe ustawienia zero OC i normalne 2 rdzenie procka i jest trochę lepiej ale problem nadal jest ten sam zero gry w multi.

Ponadto dziś miałem sytuacje,że włączyłem grę i czarny ekran wentylatory działały na max płyta nie reagowała na restart dopiero za którymś razem zadziałała gdy wyłączyłem ją.

Podsumowując płyta uwalona czy coś innego?? Mi już brak pomysłów…

wygląda to na płyte główną zobacz czy kondensatory nie są spuchnięte i niema jakiś “przypaleń” na płycie

Na płycie nie ma żadnych dziwnych śladów wygląda normalnie. Czyli wychodzi na zakup nowej płyty. Jeśli tak to jaką wybrać??? musli być możliwość odblokowania dodatkowych rdzeni procka bo bez tego będę mieć zaledwie 2 rdzenie a kolejna dwa sprawne nie będą użyte

A może nwm kupić nową kartę sieciową czy coś takiego ??.

To będzie napewno lepsze wyjście niż kupno nowej płyty głównej która kosztuje nawet do 200zł …

A taka karta ok 10-50zł max więc moim zdaniem lepiej kupić cos takiego lub jeżeli masz możliwość to pożycz od kogoś taką kartę .

Ja bym na próbę przywrócił fabryczne ustawienia biosu. Jak dalej będzie to samo, to wyłączyć sieciówkę w biosie i pożyczać o znajomego na pci do testów.

Napisałem,że obecnie wszystko działa na standardowych ustawieniach. Dzisiaj kolega był z karta sieciową pod USB no i lipa i tak. Fakt neta mi nie rozłączyło lecz monitor gasł na chwile po czym od nowa działał i tak do zawieszenia się kompa. Wygląda to na uszkodzona płyte główna czy może coś innego??? karty sieciowej w bioseie nie wyłączyłem podczas testu tej na USB

Ta płytka do wymiany …

Wydaje mi się że ta płytka powinna dobra http://www.komputronik.pl/product/15519 … v_4_0.html

Kolego to źle ci się wydaje. Czytaj uważnie co pisze "Musi mieć możliwość odblokowania dodatkowych rdzeni) może podam budżet 600PLN na samą płytę.

Płyta musi mieć jak już wspomniałem możliwość odblokowania rdzeni, dobre możliwości OC, stosunek cena jakość mile widziana no i oczywiście stabilna w tej cenie możecie coś polecić??? Myślałem nad http://allegro.pl/asus-crosshair-iv-formula-am3-ddr3-890fx-fv-ios-i2902262360.html