Uważajcie na prezent od GSM PLUS!

Uwaga ta jest skierowana do abonentów GSM PLUS-a.Otrzymałem prezent od firmy w postaci dodatkowych 15 darmowych minut z okazji jakiejś tam rocznicy GSM-a.Jakie było moje ździwienie kiedy okazało się,że mój rachunek rośnie pomimo,że miałem te darmowe minuty.Dla wyjaśnienia-w ramach darmowych minut,które posiadam mogłem łączyć się z każdym.Dając dodatkowe minuty nie uprzedzili,że są to tylko połączenia wewnątrz GSM PLUS-a. :stuck_out_tongue:

I jeszcze jedno.Z jednej strony coś dają a z drugiej zabierają.Niedawno abonenci mogli wysyłać za darmo pod numer 2580 sms aby dowiedzić się o stan swojego konta oraz rozmawiać za darmo do woli z konsultantem.Teraz wszystko to jest płatne :smiley:

Plus GSM schodzi na psy… na szczecie do konca umowy zostaly mi tylko 2 miesiace… nie wiem jeszcze co wybiore ale na pewno nie przedluze umowy z plusem…

Program 5 plus tez jest do niczego… czekalem na jedna nagrode chyba 4 miesiace za kazdym razem dowiadujac sie ze bedzie “za miesiac”… ostatecznie z niej zrezygnowalem

@ kerimus,czy mozesz podać co nalzy wpisac w tresci smsa aby dostac info o aktualnym rachunku,czyli ile wynosi?

a masz simplusa czy na abonament?

a co do programu 5plus to ja jestem zadowolony zawsze jak zamowiłem nagrode to dostałem po 5 dniach roboczych :slight_smile:

Mam abonament. :slight_smile:

Trzeba wpisać lierę “N”

MASZ RACJE :!:

Mi jeszcze zostało 20dni “dzięki bogu” :).

A i rozmowy z konsultantem PŁATNE to już jest przegięcie.

Chyba przejde na IDEA maja teraz więcej promocji :!:

OLAĆ PLUS GSM!!

Przenieście się na Idea :slight_smile:

Mam popa - tata ma na abonament i jest bardzo zadowolony :stuck_out_tongue:

Problem w tym,że PLUS GSM ma największy zasięg i najmniej tzw.“białych plam” :?

Podobno ERa ma więskzy :?

Teraz w każdej sieci jest tak mało miejsc w których niema zasięgu,że jest to praktycznie niezauważalne. Musi to już być jakieś kompletne zadupie,żeby zasięgu nie było,a przecież nadajników ciągle przybywa.

Tylko,że te nowe telefony mają badziewne anteny schowane do środka a moc anten bazowych(nadawczych) zostaje ta sama.Sześć lat temu na daczy w lesie(typowe zad…) lepiej odbierałem ze starej Nokii(z anteną na wierzchu) niż teraz z Siemensa MC60 :shock:

mi chodzilo o to ze nagroda ktora sobie upatrzylem jest caly czas niedostepna… i slysze to juz od czerwca…

Wczoraj razem z rachunkiem dostałem kasiążeczkę taka promocyjną i tam piszę ze rozmowy z konsultantem są bezpłatne…

A jaki operator?I może tylko w promocji?

Zadziwiające jest tylko to,że przynajmniej w GSM PLUS 6-8 letni staż jest gorzej traktowany i promowany niż facio,który dopiero się zapisuje i być może zrobi w konia operatora.

Sprawdzony abonent(weteran) traktowany jest po macoszemu.Widać,że idą na ilość abonentów a nie na jakość.

troche nie na temat ale wysłałam na nr podany wyzej sms aby dowiedziec sie o stan konta i było tylko podane suma 5zł co to znaczy?za mmsy -0 smsy tez a wysyłałam ich sporo.tyle mi zostało czy tyle straciłam??

Tyle wydałaś w danym miesiącu do dnia kiedy wysłałaś tego sms-a pomijając abonament,który jest stały.A za co to powinno być wyszczególnione w sms-ie!