Uważajcie na prezent od GSM PLUS!

(system) #1

Uwaga ta jest skierowana do abonentów GSM PLUS-a.Otrzymałem prezent od firmy w postaci dodatkowych 15 darmowych minut z okazji jakiejś tam rocznicy GSM-a.Jakie było moje ździwienie kiedy okazało się,że mój rachunek rośnie pomimo,że miałem te darmowe minuty.Dla wyjaśnienia-w ramach darmowych minut,które posiadam mogłem łączyć się z każdym.Dając dodatkowe minuty nie uprzedzili,że są to tylko połączenia wewnątrz GSM PLUS-a. :stuck_out_tongue:

I jeszcze jedno.Z jednej strony coś dają a z drugiej zabierają.Niedawno abonenci mogli wysyłać za darmo pod numer 2580 sms aby dowiedzić się o stan swojego konta oraz rozmawiać za darmo do woli z konsultantem.Teraz wszystko to jest płatne :smiley:

(system) #2

Plus GSM schodzi na psy... na szczecie do konca umowy zostaly mi tylko 2 miesiace... nie wiem jeszcze co wybiore ale na pewno nie przedluze umowy z plusem...

Program 5 plus tez jest do niczego... czekalem na jedna nagrode chyba 4 miesiace za kazdym razem dowiadujac sie ze bedzie "za miesiac"... ostatecznie z niej zrezygnowalem

(Krzysiek21) #3

@ kerimus,czy mozesz podać co nalzy wpisac w tresci smsa aby dostac info o aktualnym rachunku,czyli ile wynosi?

(Aladar) #4

a masz simplusa czy na abonament?

a co do programu 5plus to ja jestem zadowolony zawsze jak zamowiłem nagrode to dostałem po 5 dniach roboczych :slight_smile:

(Krzysiek21) #5

Mam abonament. :slight_smile:

(system) #6

Trzeba wpisać lierę "N"

(Sbar) #7

MASZ RACJE :!:

Mi jeszcze zostało 20dni "dzięki bogu" :).

A i rozmowy z konsultantem PŁATNE to już jest przegięcie.

Chyba przejde na IDEA maja teraz więcej promocji :!:

OLAĆ PLUS GSM!!

(Dragonlnx) #8

Przenieście się na Idea :slight_smile:

Mam popa - tata ma na abonament i jest bardzo zadowolony :stuck_out_tongue:

(system) #9

Problem w tym,że PLUS GSM ma największy zasięg i najmniej tzw."białych plam" :?

(boczi) #10

Podobno ERa ma więskzy :?

(Damian) #11

Teraz w każdej sieci jest tak mało miejsc w których niema zasięgu,że jest to praktycznie niezauważalne. Musi to już być jakieś kompletne zadupie,żeby zasięgu nie było,a przecież nadajników ciągle przybywa.

(system) #12

Tylko,że te nowe telefony mają badziewne anteny schowane do środka a moc anten bazowych(nadawczych) zostaje ta sama.Sześć lat temu na daczy w lesie(typowe zad......) lepiej odbierałem ze starej Nokii(z anteną na wierzchu) niż teraz z Siemensa MC60 :shock:

(system) #13

mi chodzilo o to ze nagroda ktora sobie upatrzylem jest caly czas niedostepna... i slysze to juz od czerwca...

(Krzysiek21) #14

Wczoraj razem z rachunkiem dostałem kasiążeczkę taka promocyjną i tam piszę ze rozmowy z konsultantem są bezpłatne.....

(system) #15

A jaki operator?I może tylko w promocji?

Zadziwiające jest tylko to,że przynajmniej w GSM PLUS 6-8 letni staż jest gorzej traktowany i promowany niż facio,który dopiero się zapisuje i być może zrobi w konia operatora.

Sprawdzony abonent(weteran) traktowany jest po macoszemu.Widać,że idą na ilość abonentów a nie na jakość.

(aleksandra) #16

troche nie na temat ale wysłałam na nr podany wyzej sms aby dowiedziec sie o stan konta i było tylko podane suma 5zł co to znaczy?za mmsy -0 smsy tez a wysyłałam ich sporo.tyle mi zostało czy tyle straciłam??

(system) #17

Tyle wydałaś w danym miesiącu do dnia kiedy wysłałaś tego sms-a pomijając abonament,który jest stały.A za co to powinno być wyszczególnione w sms-ie!