UX Theme Patcher - wygląd Windowsa XP

Witam !

Zainstalowałem sobie UX theme Patcher, postepowałem zgodnie z instrukcją i niestety skiny nie chcą działać. Do tego jeszcze Windows teraz nie wygląda jak Windows XP tylko jak 98. Nie mam pojęcia o co chodzi… Mogę liczyć na jakąś pomoc w tej sprawie bo google wymięka albo o tej godzinie jestem już ślepy…

Wygląda na to,że plik uxtheme.dll nie został podmieniony,sprawdż czy da się wybrać kompozycje jeszcze raz,czy program uruchamiasz na koncie administratora ?,możliwe,że zwykły użytkownik nie podmieni tego pliku,a jest to konieczne aby skóry działały

A podmieniłeś plik na ten zgodny z twoim SP?

Skórkę musisz skopiować do katalogu Windows\resources\themes i z tego katalogu odpal skórkę, nie zawsze ona jest na liście w właściwościach pulpitu. Skórki uruchamiane poza tym katalogiem nie działają.

Mam Windows XP SP3 x86. Jestem jedynym użytkownikiem komputera i jest tylko jedno konto (czyli to admina). Nie mogę wybrać innych stylów, za każdym razem wywala jakiś błąd i zostaje tylko wygląd 98. Programów używałem już kilka i za każdym razem nic to nie zmienia.

Przykładowo ten: http://www.softpedia.com/get/System/OS- … cher.shtml i dalej nie działa… Co poradzić ?

Dodam, że wszystkie style są w podanej powyżej ścieżce także… i wyskakuje błąd.

EDIT:

Użyłem tego sposobu: manualna-podmiana-pliku-uxtheme-dll-windows-t261335.html i przywróciłem standardowy plik, czyli z powrotem mam oryginalne style, ale nie mogę już ich zmieniać. Skąd wziąć ten zmodowany pliczek uxtheme.dll ?

EDIT2:

Użyłem programu “style xp”. Wszystko działa. Ale odpowiedź na powyższe pytanie mile widziane. :slight_smile:

Z tego co pamiętam to jak ja to instalowałem to przed tym instalowało się jakiś inny program w którym były kompozycje a UX theme pather to jakaś łatka żeby tamto działało

http://www.centrumxp.pl/SkrzynkaPytan/1 … wanie.aspx

Po co mi to skoro napisałem, że już sobie poradziłem i przywróciłem standardowy plik ? Ja chciałbym ten plik, ale zmodowany.