Uzależnienie

(system) #1

Jak poznać że jestem uzależniony od kompa? :frowning: :o :lol:

(Maniooo666) #2

Witam,

Jeżeli wstajesz rano i jeszcze przed umyciem zębów włączasz kompa,

do ubikacji zabierasz laptopa,

dziewczynom opowiadasz, jaki wczoraj wykręciłes świetny czas w Collinie,

a rejestracje samochodów z nudów przeliczasz na system dwójkowy,

to coś już może być nie tak. :wink:

(lazikar) #3

No to ze mną nie jest jeszcze tak żle. :-x

Ja przed umyciem zębów właczam kompa. :wink:

No może są jeszcze jakieś objawy??

(Duch) #4

są =P~

po włączeniu kompa pierwszy klik to przeglądarka, a pierwsze www to forum dobreprogramy :lol:

PS. nie wiem jak u was, ale u mnie to jakaś mania ostatnio :-s

najpierw sprawdzam co na forum piszczy i dopiero zaczynam dzień - jako taki :smiley:

(lazikar) #5

Duchu to podstawa. :smiley:

(Carolin6) #6

DUCHU to jak najbardziej zdrowy objaw. Mam to samo :frowning:

(Duch) #7

o kurcze... trzeba będzie utworzyć jakiś punkt kryzysowy albo powołać komisję śledczą nad przesiadywaniem na forum dobreprogramy :-s

w sumie jak będą chcieli nas zamknąć w jakimś zakładzie dla forum-obłąkanych to będzie spoko jeśli nam komputer z netem zostawią :smiley:

(Monczkin) #8

w domu nie mam neta, więc wpadam do biura - AQQ, Thunderbird, Mozilla --> forum dobreprogramy, przegląd topików, herbatka, papierosek... no i można zacząć prace.

(Musg) #9

zdecydowanie po ilosci postow :smiley:

(lazikar) #10

Mówisz. :x

(Chees) #11

Oj Lazikar siedzisz w tym po same uszy :wink:

(bartus2003) #12

Kto siedzi ten seidzi :smiley: szczerze to nie znam objawów siedzisz i tyle czasem cos robiac a czasem gapiąc sie w monitor :x

(boczi) #13

Skąd to znam.

Na samym początku włączam pocztę, tlena, vortal i forum. :smiley:

(:: MARIO ::) #14

raczej nie :wink:

(Krzysieknd2) #15

Hmmm... wstaje rano, włączam kompa, net i dp forum, odrazu pare postów ide wracam znow i tak przy każdnym włączeniu kompa :smiley:

Jestem uzależniony i tyle :))

(system) #16

Jesli żona (partnerka) po "eksploracji" kosza zwraca się do mnie: "Opróżnij kosz i BTW daj psu coś do żarcia" na co ja: "IMHO jeszcze jest sporo miejsca w nim, wypróżnie później a pies jest pełen i niech się sam wypróżni" i otrzymam odpowiedź, że moja opinia zostanie wykasowana i potraktowana jako OT, a ja zbanowany i mój dostęp do TV i Netu zablokowany, to chyba coś jest nie tak! !!

(system) #17

Podobno uzależnieni się nie przyznają więc może wszystko jest w porządku (jestem uzależniony :lol: ) Odrazu mi ulżyło co za radość.....

(Bażant) #18

Jak są jakieś wolne dni to jestem uzależniony siedzę od chwili wstania do chwili pójścia spać. Teraz gdy zaczęła się szkoła nie mam czasu muszę się uczyć, bo nie jest łatwo. Teraz np. posiedzę z 30min i idę się uczyć, ale za jakieś 2h znowu przjdę :wink:

(Romek1990) #19

Ja jestem uzalezniony od kompa nie potrafie wytrzymac jeden dzien bez niego :frowning:

(Qbek50) #20

ja jestem uzależniony od Tlena. Zwłaszcza przez ostatni czas - pogaduchy do dziewuchy 8)