Użycie procesora 100%

Mam nadzieje ze umieściłem ten temat w odpowiednim dziale;] Ale do rzeczy, kilka dni temu zauważyłem ze gdy gram mam użycie procesora 100% (tylko zauważyłem to kilka dni temu, dziać to się mogło od dłuższego czasu), więc pousuwałem wszystkie śmieci i niepotrzebne oprogramowanie z systemu. No ale to nie pomogło;( Zważywszy na to ze z Windowsem miałem jeszcze kilka innych problemów (zanikanie dźwięku, problemy z odpaleniem Windows), postanowiłem zrobić format dysku C. No i kilka h później na prawie pustej partycji zainstalowałem tylko niezbędne oprogramowanie(SP2, kodeki, automatyczne aktualizacje, antywirusa i tą 1 grę). Myślałem ze to mi pomoże, ale kiedy to sprawdziłem, problem jak był tak jest nadal;(

04212ce7f35027a2m.jpg

Czym jest to spowodowane? A może tak ma być i mam się nie przejmować? Szukałem w google, ale nie znalazłem tam pomocy;( Z góry thx za pomoc.

Taranos , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Taranos , pokaż screen zakładki procesy z menadżera zadań systemu windows. :slight_smile:

procesy.png

w480.png

Tak to wygląda.

Jak by nie było Unreal Tournament bierze 95% procesora :slight_smile:

Co nawet jak na Twój sprzęt (opis) jest za dużo moim zdaniem… Ale mogę się mylić… :slight_smile:

A jak UT jest wyłączone to sytuacja jest taka sama? :slight_smile:

Czasem sie zdzarza ze firefox zabiera 86k pamieci i procek tez skacze do 100%…

Wiec nie tylko z UT

Miałem podobny problem grając w San Andreas. Zużycie 100% i lagi w grze. Pomogło: defragmentacja oraz czyszczenie kompa. Czy ta sama gra dawniej chodziła dobrze?

Niewiem wczoraj to zauwazylem, wiec poszedl format C, na czystym dysku ten sam problem.

Mimo to zrobiłbym defragmentację i (jeśli nie jest czysty) wyczyścił kompa wewnątrz - na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże :wink:

Hej sorry ze sie wtrącam ale miałem podobmy problem komp mi sie zawieszał, procek chodził na 100% i dowiedziałem sie ze mam za słaby zasilacz moze to coś Ci pomoze

Heh nie wtracasz sie;p Dzieki za odp.