Uzycie procesora 100%

Witam, mam dziwny problem poniewaz jestem posiadaczem windows7 professional i po zainstalowaniu deamon tools’a zuzycie procesora jest caly czas na poziomie od 95 do 100 uzycia, nie moge grac w gry poniewaz sie zacinaja. system jest swiezo po formacie, z gory dziekuje za pomoc:)

To otwórz menadżer zadań, potem pokaż wszystkie procesy i zobacz co ci tyle bierze.

Albo daj logi do działu bezpieczeństwo,bo może jakiegoś trojana masz,skąd masz tego daemon toolsa ?,może jakiś ściągnięty z jakimś śmieciem w środku

Witaj

usuń tego daemon tools i przeskanuj system pełne skanowanie programem malwarebytes

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

podczas instalacji odznacz wersje trial

Jeśli usunięcie daemon tools i przeskanowanie na wirusy nie pomoże. To jak jeszcze nie usunąłęś demoona możesz w zarządzaniu autostartu wyłączyć w: msconfig uruchamianie ( w windos7 chyba jest tak samo to wejdź) i poszukaj i odznacz żeby nie włączał się przy następnym uruchamianiu kompa to sprawdzisz jak z obciążeniem.

Jak masz komunikaty do ściągania aktualizacji z windows update to zainstaluj je . U mnie jak siedziałem na tym systemie to procesor szybko był obciążony niemal 100 procent po uruchamieniu programu niezbyt wymagającego. I dopiero po zainstalowaniu tych aktualizacji obciążenie procesora spadło dosyć znacznie. Innemu koledze z forum który też narzekał na obciążenie procesora po świerzej instalacji też pomogło zrobienie aktualizacji i ty masz podobną sytuację jak on. Ale oczywiście nie mozna wykluczyć że jest to przez demona czy infekcję może z tym programem związaną .

Elviss ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dziękuje za pomoc, mam dziwne procesy typu bump.exe czy tez cmd.exe

oto log z OTL:

http://wklejto.pl/133403

Aktywator do Windows powoduje problemy z dużym obciążeniem CPU.

Jak go usunąć ?