Użycie procesora 60% przy bilardzie?

witam

ostatnio mój komp strasznie się grzeje temperatura GPU 64 oC. MAM KARTE GRAFICZNĄ GEFORCE 8500GT .JAKIE SĄ MOŻLIWE PRZYCZYNY.?

komputer jest zamknięty,jest źle nałożona pasta na procku,komputer stoi w bardzo ciasnym miejscu ,z małym przepływem powietrza,w komputerze nie ma dodatkowych wiatraków,

jest sporo możliwości

więc prosił bym o zawężenie poszukiwań problemów?

czy jest zamknięty komputer itp,podaj temperature procka normalną jak i w stresie ,a użycie procesora może być duże spowodowane dużą ilościa aplikacji działających naraz,lub złe sterowniki do niektórych sprzętów ,czesto np sterowniki od karty dzwiękowej

jeśli chodzi o procesor to wszystko gra ,jest zimny .

chodzi oto ,że zastanawiam się skąd biorą się te skoki zużycia procesora od 10-60% nie uruchamiając żadnych aplikacji .ot po prostu ,sam z siebie.nie pobiera też aktualizacji.

Moją uwagę zwrócił fakt, że karta graficzna według programu SpeedFan jest przeciążona i pali się jasnym płomieniem.

realnie w obudowie ,która jest oczywiście zamknięta jakaś część z radiatorem grzeje się mocno (sprawdzałem palcem)i to też zwróciło moją uwagę.

ogólnie komp nie wiesza się,ale czy to możliwe że ktoś korzysta z pamięci mojego komputera?

wWAMPIR??? CZYTAŁE M COŚ O SUMACH KONTROLNYCH,podobno kiedy są inne to jest możliwość ataku z zewnątrz.program speedfan pokazuje komunikat :Bad Thresholds Checksum ($CE),co chyba znaczy zła suma kontrolna.

więc tak sprawa wygląda z mojej strony.inne informacje można znaleźć:

uzycie-procesora-przy-bilardzie-czy-wampir-t363159.html

karta graficzna ma aktywne chłodzenie czy jest pasywna ?

karta jest bez żadnych wiatraków ,i bez innych ogniw chłodzących.Proste żeberka,więc chyba pasywne jest to chłodzenie.

Dowiedziałem się też ostatnio ,że taka temp.jest jednak normalna,i żeby sobie nie zawracać głowy speedfanem .Dalej zastanawia mnie ten błąd sum kontrolnych,ale to już chyba jest inny wątek,więc jeśli nic nowego nie stanie się to myślę o zamknięciu tematu.

Pozdrawiam.