Użycie procesora 90-95%

Użycie procesora w granicach 90-95 % co bardzo spowalnia jego działanie. Wykonałem skan otl (log poniżej) wyskoczył błąd “load langs failed” czy coś w tym rodzaju. Z góry dziękuję za pomoc.

http://wklej.to/H4PCQ

http://wklej.to/WjLXV

a jaki proces generuje takie zużycie procesora?

Przyznam szczerze, że właśnie nie zauważyłem aby jakiś proces zabierał wybitnie dużo pamięci-takie “zamulenie” zrobiło mi się dzisiaj pierwszy raz i nie za bardzo wiem o co chodzi-być może to jednorazowy przypadek a być może jakiś wirus-ponieważ gdy odłączyłem internet to wszystko wróciło do normy

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware.

Zrobiłem wszystko wg. wskazówek-Malware wykrył 4 problemy które usunąłem jednak problem występuję nadal- proszę o wszelkie sugestie co z tym fantem zrobić

Kaspersky Internet Security 2010 wyłącz aktualizację automatyczną, a najlepiej przejdz na darmowego avasta.

Przytrzymaj crlt + alt + del ---- zakładka procesy ---- znajdz proces avp.exe (karsperski to jest) i zobacz jakie masz tam zużycie. To się przekonasz : )

Bardzo dziękuje za wszystkie sugestie-problemem okazało się jednak zupełnie co innego-w życiu bym się nie spodziewał, że powiększone okno na cały ekran z rozmowa z gg posiadające reklamy może tak wpływać na użycie procesora-sciagnalem program kasujacy reklamy na gg i wszystko działa. Przepraszam za kłopot i jeszcze raz dziękuję!