Użytkownicy w win XP


(karoluss1700) #1

Stworzyłem nowego użytkownika z Windows XP proffesional. Niestety wybrałem opcje aby uczynić folder prywatnym. Okazało się że administrator i wszystkie jego ustawienia w programach znikęły a pozostał tylko jeden użytkownik "nowy". JAk odwrócić proces ???? Proszę o pomoc


(slawex1983) #2

Wejdź w documents and settings. Prawy klik na folderze nazwa_usera. Wybierz właściwości i odszukaj pozycji uczyń ten folder prywatnym. Odznacz i ok.


(karoluss1700) #3

Niestety nie tędy droga, ponieważ nie mam dostępu do folderu administratora- "uczyń ten folder prywatnym" jest nieaktywne i nie mogę tego zmienić. Zniknął profil administratora - w ogóle go nie ma tylko na pozostał folder w documents settings do którego nie mam dostępu. Ja bym chciał odzyskać mój profil z moimi ustawieniami.


(goomish) #4

No ale przecież znasz hasło i nazwę użytkownika (tego... "znikniętego"). Zaloguj się na to konto, odwróć co zepsułeś i po sprawie.

A w ogóle to chyba coś kręcisz :wink:. Chyba, bo nie jestem pewien ale mocno mi się wydaje, że XP professional nie proponuje uczynienia folderu użytkownika prywatnym. To komunikat i opcja z XP Home.