''Uzytkownik został odłączony od usługi''

sorcia być moze było ale z góry sory jestem nowyi pytam o taka sprawe mam modem neostrady SAGEM i wsą takie dni gdzie sie rozłacz moze z 7 razy a potem spokój na 2 dni i znowu co jakis czaskomunikat uzytkownik bla bla bla. przez co moze być to spowodowane podobno neo ma sie rozłaczać co 24 h na zmiane IP niewiem czy to prawda ale jeśli tak to coś jest nietak bo jest u mnie za czesto pozdro

Napisz jaki komunikat wystepuje z rozłączeniem sieci, wklej loga z HijackThis, sprawdzimy komputer czy nie ma wirusów.

P.S Informacje o HijackThis w dziale Bezpieczeństwo

Neo zmienia IP co 24 godziny działania bez przerwy, tylko wtedy się rozłącza z tego powodu. Jeśli Ci się tak rozłącza jak mówisz to najprawdopodobniej masz kiepskiej jakości łącza (czyli kable) w Twoim mieście lub rejonie i raczej się nic nie da zrobić. Wątpię, żeby to było coś z wirusami itp.

tez na to stawiałem wceśniej miałem modem thomsona ale w innym domu tam dlu załozony świtłowód a tu u mnie niestety zwykłe kable wiec chyba masz racje dziex ale dziwi mnie to ze np sąsiad ( no powiedzmy mieszka 2 ul dalej) ma thomsona i nic mu się nie dzieje ?