Używany komp do 200zł z allegro

Witam. Znajomy miał stary komp i po zakupie monitora 19 cali spaliła sie karta graficzna oraz płyta. Kolega kupił takie ramy http://www.allegro.pl/item681625610_mar … fv_gw.html . Ramy muszą działać na nowej płycie, a nie działają na chipsetach intel. Zależy mi na kupieniu jak najtaniej skrzynki(ma dvd, hdd, monitor, zasilacz) z jak najlepszymi parametrami na allegro. Sprzęt nie ma być do gier tylko pracy a nowy nie wchodzi w gre. Monitor ma 19 calowy LG(lcd)

Procesor też się spalił ? Jak nie to podaj jaki .

procek wolałbym nowy jakiś klasy pentium3-4 zależy mi na tym aby te stare ramy działały a podobno nie działają na chipsecie intel. nie wiem jak to z tym jest a szkoda by było tracić kasy za przesyłke

nie lepiej połazić po komisach ,w tym wypadku przesylka to połowa wartości tego sprzętu/to nie jest nawet ddr/

w komisie też troche wezmą a przesyłka nie była wliczona w cene która podałem:) kolega strasznie zawalił kupując te ramy sddr(chyba tak sie pisze) :frowning:

Dobrze Ci mówią. Ja ostatnio w komisie znalazłem della gx260 za 200 zł. Czyli trochę taniej niż na allegro